Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeróbka reflektorów US na EDM KA8
#1
witam
czy ktoś ogarniał ten temat ? Czy trzeba wymienić odbłyśnik, czy może wystarczy obniżyć światło lewe np regulując silniczek od reflektora?

dzieki
Odpowiedz
#2
A masz już lampy us, zeby sprawdzic jaki strumień światła dają ?

Pewien Youtuber, który mieszka w US, kiedyś mówił, że inne światła w US to mit i, że są identyczne jak w Europie.
Odpowiedz
#3
Chcesz przerobić ze względu na przegląd? Bo chyba przepisy się już zmieniły i można jeździć na symetrycznych.
Odpowiedz
#4
(08-02-2018, 14:31 )jacekc napisał(a): Chcesz przerobić ze względu na przegląd? Bo chyba przepisy się już zmieniły i można jeździć na symetrycznych.

..troche pozno odpowiadam - po prostu robie przeglad ale nie jestm do konca pewien czy mam usdm czy juz moze edm... zrobie zdjecia i wrzuce...
Odpowiedz
#5
(09-07-2018, 21:59 )hondek napisał(a):
(08-02-2018, 14:31 )jacekc napisał(a): Chcesz przerobić ze względu na przegląd? Bo chyba przepisy się już zmieniły i można jeździć na symetrycznych.

..troche pozno odpowiadam - po prostu robie przeglad ale nie jestm do konca pewien czy mam usdm czy juz moze edm... zrobie zdjecia i wrzuce...

...okazalo sie ze mam juz odblysniki EU (kod E4). Jeszcze tylko musze dorobic przeciwmgielne [do przegladu] oraz chyba wylaczyc te przednie pomaranczowe ktore zapalaja sie razem z lampa przednia pozycyjna... bo z tego co wyczytalem przednie pozycyjne naszych przepisow moga byc tylko barwy bialej...
PS.
Ciekawe czy ktos z Was to samo robil w Acurze KA8?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości