Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KB1 za 14600zł PODPUCHA?
#1
Dzisiaj oglądałem Hondy Legend na tablicy.pl i znalazłem dość nietypowe ogłoszenie. Honda Legend KB1 z 2007 roku za 14600zł. Podaje link do ogłoszenia:

http://tablica.pl/oferta/honda-legend-20...3ucXP.html
Odpowiedz
#2
Dobre, nic tylko braćSzczęśliwy
A tak na poważniej to co on papierów nie ma, czy ktoś zapomniał dodać "0"O matko
Odpowiedz
#3
(08-26-2013, 15:00 )pgkoci napisał(a): Dobre, nic tylko braćSzczęśliwy
A tak na poważniej to co on papierów nie ma, czy ktoś zapomniał dodać "0"O matko

Nawet na same części warto brać. Ale cena pewnie podpucha by chętni dzwonili, bo na OM nie ma opcji kup teraz. A po telefonie gość krzyknie cene 50tys.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#4
Dzwoń i się dowiaduj.
Kto wie, może kupisz KB1 w cenie KA9.
Powodzenia Oczko
Odpowiedz
#5
sprawdzone? bo jadę :-)
Odpowiedz
#6
Pisałem z właścicielem. Jest nim polak ale napisał do mnie po angielsku, dziwne. Sprawa wygląda z jego opowiadań tak. Samochód jest ponoć w pełni sprawny, bez żadnych awarii, nie był bity itp. Samochód kosztuje 3400 euro, znajduje sie w Portsmouth w Anglii. W cenę ponoć jest wliczony koszt transportu i ubezpieczenia. Sprzedaje ten samochód w tak niskiej cenie, gdyż wraca do pracy do Anglii a ta Honda ma kierownicę po lewej stronie co dla niego jest niewygodne w Anglii. Samochód posiada polskie dokumenty i jest zarejestrowany w Polsce.

Mniej więcej przetłumaczyłem to co mi ten Pan napisał. Szczerze powiedziawszy nie wierze w cudzą dobroć i dla mnie to się wygaje podejrzane. Jednakże będę pisał dalej do tego Pana w sprawie obejrzenia jakoś tego samochodu, bo kota w worku raczej nikt nie chce kupować.
Odpowiedz
#7
Byłeś w śpiączce przez ostatnie lata?

W skrócie:
Ciemnoskóry Polak w następnym mailu napisze Ci że wyśle Ci auto kurierem po wpłacie pieniędzy na jego konto "Paypal". Pieniądze będą niby zablokowane do momentu odbioru auta przez Ciebie. W rzeczywistości nie zobaczysz już ani forsy ani samochodu.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#8
chlopie nie pakuj sie w gowno..moze kradziony blachy bite lub papiery lewe..
a moze po powodzi...
nie mozliwe ze tak tania..


ja za swoja dalem 87 tys
Odpowiedz
#9
ogłoszenie już zdjęte... "Jest nim polak ale napisał do mnie po angielsku, dziwne"
dla rozładowania emocji - nie wszyscy polacy władają biegle swoim rodzinnym językiem
przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=1b0uomM9z0g
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości