Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Witam wszystkich! Mam na imię Rafał i od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Legend 2008r. Wcześniej jeżdziłem tylko Audi A8 lecz nadszedł czas na zmiany, myślę że nie będę rozczarowany...
Odpowiedz
#2
Witam, nie będziesz rozczarowany
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
Witam, potwierdzam słowa kolegi AtomaUśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
No jak narazie to banan z twarzy nie schodzi, tylko moc trochę mała. wcześniej miałem A8 6.0 450ps tak wiec ciezko się przyzwyczaić. Ale awaryjność jest najważniejsza ;-)
Odpowiedz
#5
Cześć!

No po A8 D3 W12 faktycznie mocy i przede wszystkim niuta może być mało. Czyżby Audi zgodnie z tradycją zaczęło się sypać?
Odpowiedz
#6
(08-28-2013, 6:03 )Rafelek napisał(a): No jak narazie to banan z twarzy nie schodzi, tylko moc trochę mała. wcześniej miałem A8 6.0 450ps tak wiec ciezko się przyzwyczaić. Ale awaryjność jest najważniejsza ;-)

Miałeś na mysli chyba bezawaryjność? Oczko
Odpowiedz
#7
Tak, masz racje chodziło mi o bezawaryjnosc. Audi jak to audi, to kontrolka to czujniczek zawsze coś. Sprzedałem A8 i szukałem Q7, po pól roku poszukiwań zrezygnowałem i kupiłem Legend.
Odpowiedz
#8
Historia od klienta co to od zawsze Audi i tylko Audi bo to Niemieckie bo to mocne. Kupił ci on A6 z 2.0 TDI z chyba 2006r wydał na te cudo ok 60k zł. I tak szczęśliwie jeździł miesięcy kilka póki to turbo nie padło, zrobił turbo to zaraz sprzęgło poszło, chwila spokoju i pompo wtrysk się sypną, a na koniec jeszcze głowicę ch...j strzelił wszystko w ok 2 lata. Jak to przeliczył wszystko to prawie połowa wartości auta na naprawy poszła. Po tym aucie jak to powiedział zawiódł się na marce. Trafił do mnie jakieś 3 lata temu by podpytać jakie dobre auto do gazu się nada, więc ja jak to ja fanatyk Hondy poleciłem mu Accorda. Teraz od ok 3 lat jeździ Hondą Accord i jedyne co kupuje do auta to płyny i części eksploatacyjne. A czasy bezawaryjnych VAG-ów minęły.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości