Ankieta: Ogrodzieniec Czy kraków ?
Ogrodzieniec
50.00%
5 50.00%
Kraków
50.00%
5 50.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot jesienny
#41
Potwierdzam datę na 12-13 października.
Rezerwacja: PW do K278 a po przekroczeniu 10 osób: biuro@zamek-ogrodzieniec.pl
Bezpłatny parking niecałe 200m od obiektu. Foto:
http://zamek-ogrodzieniec.pl/zdjecia/fil...CINIEC.pdf
Hasło rezerwacji: Honda Legend
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#42
1. Krzysztov - każdy weekend października, im wcześniej, tym lepiej - 1 os
2. hellmans - każdy weekend, im wcześniej, tym lepiej - 2 os.
3. K278 - 2 os.
4. Legend95 - 2 os. ze względu na lokalizacje (Ogrodzieniec) jest mi obojętnie-będę.
5. supertzar - 2 os. termin może mieć znaczenie
6. Makukrak - 2 os. jak ustalicie termin,to sie dostosuje,mam na tyle blisko,ze najwyzej wpadne bez noclegu,gdyby byly problem logistyczno-organizacyjne
7. Matti5d - 1 os. może wreszcie się uda, termin dowolny bo blisko
8. Peter - 2 osoby.
Odpowiedz
#43
No ja niestety odpadam, 11- 13 października mam b. ważny zlot nad Bałtykiem...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#44
Jak na razie lista robi się coraz bardziej imponująca, ale ciekawe ilu dotrze?
Ja jak na razie mocno się zastanawiam.
Marcin a mama na te smaczności zaprosi?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#45
Przebywając w niedalekiej okolicy postanowiłem nawiedzić miejsce przyszłych uciech i ... zamknięte. Nie wierzyłem napoczątku ale zamknięta furtka i kłódka na bramie utwierdziła mnie w tym.
Nie omieszkałem zabawić się w Magdę Gessler i wdepnąłem do karczmy jurajskiej. No cóż dupy nie urywa, ale zwrotów nie było Uśmiech
Żurek 8 zeta smakował mi tylko na początku jak byłem zmarzniety i głodny potem okazało się że pływają tam różne dziwne rzeczy których do tej pory w żurkach nie widziałem, ale pierogi z kurczakiem, suszonymi pomidorami i czymśtam jeszcze byłyby dobre, gdyby były ciepłe.
Sama karczma ma 3 pokoje do wynajęcia i 4 stoliki w środku, na zewnątrz za to masa miejsca.

Pozwoliłem sobie sfotografować przybytek i parking albo pole zwane parkingiem z moim służbowym Lambo w tle. Miejsca na pewno nie zabraknie a do zamku faktycznie nie jest daleko. Mieścina pusta zapełnia się pewnie tylko na weekend, nie będziemy pewnie siedzieć pod sklepem więc może zorganizować jakąś bibkę w knajpie w zamku.
               
Odpowiedz
#46
WYGLĄDA CAŁKIEM NIEŹLE, ZLOTY GOŚCIŁY JUŻ W GORSZYCH MIEJSCÓWKACH ;-)


jeteście zainteresowani przejazdem po różnych miasta arterii górnego czy siadamy i pijemy?

ciekawe jest np:

http://www.kopalniaguido.pl/
v6
Odpowiedz
#47
Ja jestem za zwiedzaniem.
Co do samej miejscówki, jeśli jest to obiekt, który jest otwierany tylko na weekendy podczas imprez... to jest prawdopodobieństwo, że będzie niedogrzany i zagrzybiony... to tylko moje przypuszczenia. Może koledzy z okolicy znają jeszcze jakąś miejscówkę, na jaką można by się wbić... jest jeszcze czas na zmianę decyzji.
Myślę, że termin pozostaje bez zmian a miejsce zawsze można zmienić.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#48
W razie czego opcja nr 2: Kraków - z wypadem np. na Wawel... na zimnego lecha Oczko oraz do Ojcowskiego parku narodowego, maczuga herkulesa, jaskinia łokietka itp.
Noclegi Camping: http://www.clepardia.com.pl/index.php?lang=PL&s=prices
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#49
Może i ja bym się załapał - Ogrodzieniec blisko. Problem jedynie, że nie znam nikogo z forum...
Odpowiedz
#50
Chłopaki czas na decyzję Ogrodzieniec czy Kraków ?

Wrzuciłem ankietę ... czas do następnego weekendu. Proszę głosować w ankiecie a nie w postach !!!
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości