Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Serwisowa w KA9
#1
Dziś dzwoniąc do serwisu Hondy w poszukiwaniu wahacza dowiedziałem się że Honda prowadzi akcję serwisową dla modelu KA9. Po podaniu nr VIN mojej Hani pan poinformował mnie o akcji serwisowej dla tej wersji legenda, owa akcja serwisowa dotyczy dolnych przednich sworzni, wymienianych w tych autach bezpłatnie. Proponuję skontaktować się z ASO w celu upewnienia się czy ta akcja nie dotyczy też waszego auta, zawsze to oryginalne i całkowicie darmowe sworznie.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#2
Do jakiego serwisu dzwoniłeś? Rozumiem, że masz przedlifta?
Odpowiedz
#3
(08-30-2013, 17:37 )cactus napisał(a): Do jakiego serwisu dzwoniłeś? Rozumiem, że masz przedlifta?

Przedlift, a dzwoniłem do katowic z tym że gość od razu podał adres serwisu w Białymstoku do którego jest mi najbliżej.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#4
ManiacHST, udało Ci się wymienić te swożnie zupełnie free? jestem ciekaw finału sprawy. pozdr
Odpowiedz
#5
(12-10-2013, 4:46 )psh napisał(a): ManiacHST, udało Ci się wymienić te swożnie zupełnie free? jestem ciekaw finału sprawy. pozdr

Dzwoniłem do Białegostoku do ASO i faktycznie wymiana kosztuje 1zł niestety ja nie dojechałem na ich wymianę jak się jeszcze załapię to po nowym roku spróbuję, a teraz Hania klepie się u blacharza.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#6
Ja dzwoniłem i mówią że moje auto nie ma zaległych akcji serwisowych a szkodaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości