Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich "Legendarnych"
#11
witam witam japonie
Odpowiedz
#12
hustlav6 jestem z okolic Recza to jest stówka do Gryfic, często latam do Rogowa na "browarka"
Odpowiedz
#13
Witam kolejnego użytkownika. Niebawem będzie nas więcej jak na Golf forum Szczęśliwy
Powiedz mi kolego jak Ty coupete użytkujesz na co dzień z 3 babami - jeszcze 2 małoletnie - to, że z tyłu nakruszone czipsami, lizaki przyklejone do podsufitki, podeszwy odciśnięte na przednich fotelach Szczęśliwy to normalne.
A jak z wychodzeniem..? Przeca kierowca nie będzie wysiadał - bo od strony pasażera bezpieczniej i wygodniej się wysiada nie?
Odpowiedz
#14
powiem ci ze nawet niewiedzialem ze recz jest w naszym wojewodztwie Zdezorientowanyhock: jakie to sa tablice wogole? do rogowa mam niedaleko jakies 20 pare klockow wiec mozna kiedys zrobic spota na 2 samochody Uśmiech
Odpowiedz
#15
Z wysiadaniem i wsiadaniem żaden problem, duże drzwi , elektryka w fotelach i daje rade zresztą o logistyke w transporcie dba żonka i mówi że jej nie przeszkadza a i ja mam też spokój że mi berbeć z tyłu drzwi nie otworzy.HUstlev6 tablice mam ZCH a jak będę śmigał na "opalanko" to na priv dam znaka i się spotkamy Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości