Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesc
#1
Cześć japonczyki Duży uśmiech

Legendy jeszcze nie posiadam ale mam zamiar to zmienić, zamiłowanie do Hond mam od 6 lat z tego od 5 śmigam Honda CRX je-je-je która jestem zmuszony sprzedać Smutny
Forum znalazłem "łopatologicznie" i z tego miejsca serdecznie pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#2
kolejny hondziarz Uśmiech witam i pozdrawiam Uśmiech kupuj legenda Język
Odpowiedz
#3
A kolega skąd jesli to nie tajemnica i jakim Rexem smiga? PZDR.
Odpowiedz
#4
Pozdrawiam Hondziarza Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
Również witam! i pozdrawiam fana marki Uśmiech
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz
#6
widzę że klimacik jest Duży uśmiech
mieszkam w mosinie/poznań.

czaje się na legend III, crx zrobiła się za mała i trzeba auto powiększyć. markę uznaje tylko jedną Duży uśmiech a crx trzeba godnie zastąpić hehe. crx żal tym bardziej że wyjątkowa jest...

pozdro i mam nadzieje że będzie okazja aby się pobujać
Odpowiedz
#7
witamy Duży uśmiech
no,no: z CRX do 3gen Legend - od plastikowej tylnej ławeczki do samochodu w którym spokojnie można z kierowcą jeździć - niezła przesiadka... Szczęśliwy będzie lekki szok - szczególnie po mieście
a tak przez ciekawość: z jakim silnikiem CRX lata :?: jakąś konkretną Legende masz już upatrzoną?
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#8
hej hej hej moja ławeczka jest idealna Duży uśmiech w tej chwili (d16a9) ok 147 wściekłych koni hehe. Legend pewnie III bo na to mnie stać. Będę mieć kilka pytań typu na co patrzeć przed kupnem .... ale to potem.
Odpowiedz
#9
konkretnej legend,y nie znalazłem tylko się rozglądałem, muszę podszykować crx sprzedać i wtedy będę konkretnie szukać i do lata chce mieć klimatyzacje w aucie Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Witam kolejnego fana jedynej słusznej marki Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości