Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozkodowane radio
#1
Mam rozkodowane radio orginalne Hondy. Da sie cos z tym zrobić???
Honda legend 3.2 1992
Mitsubishi lancer 1.6 1993
BMW 5 1990 2.0
Odpowiedz
#2
yyy tzn co jest nie tak?
v6
Odpowiedz
#3
Słychac same szumy i nie da sie nic ustawić...
Honda legend 3.2 1992
Mitsubishi lancer 1.6 1993
BMW 5 1990 2.0
Odpowiedz
#4
Rozkodowane radio nie daje nawet szumow, po prostu na wyswietlaczu pojawia sie napis CODE i nic, cisza, musisz miec cos innego nie tak z tym ORGINALNYM radiem Oczko
Odpowiedz
#5
Acha dzieks za odpowiedz. W takim razie cos jeszcze pomodze. A moze to być przyczyna tego ze sie antena nie wysywa ;-PPP
Honda legend 3.2 1992
Mitsubishi lancer 1.6 1993
BMW 5 1990 2.0
Odpowiedz
#6
Mam podobne objawy w swoim radyjku. Szumy, na wyświetlaczu za każdym razem inne znaki lub ich brak ale kaseta działa. Rozebrałem je i zauważyłem że płyta panelu jest popalona. A to że się antenka nie wysuwa to raczej nie ma nic wspólnego.
Odpowiedz
#7
A deck kasetowy działa? Jesli nie to jakis grubszy temat, moze trzeba by dac do rozkminki przez jakiegos speca. jakby co mam ładne radyjko acury na stanie z recznym equalizerem Oczko
Odpowiedz
#8
U mnie kasetę odtwarza, ale nie przewija, nie popycha, oczywiście bez problemu wchodzi i wychodzi.
Odpowiedz
#9
Przetestuje jak kasete odtwarza...
Honda legend 3.2 1992
Mitsubishi lancer 1.6 1993
BMW 5 1990 2.0
Odpowiedz
#10
Przed świętami zaniosłem swoje radio niby do rozkodowania. Ale nic z nim nie zrobili, teraz działa tylko ładnie wyświetlacz. Przyciski sterowania nie działają, dobrze że można chociaż regulować głośnością. Zaniosłem je dziś do kolejnego speca. Poprzedni powiedział mi że to radio nie działa jak powinno bo... albo jest zwalony jakiś mikroprocesor, albo radyjko wymaga jakiegoś sygnału od Immobilizera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości