Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozkodowane radio
#11
niewiem czemu sie tak rozwodzicie nad oryginalnym sprzetem, przeciez kasety od dawna stoja w muzeum Duży uśmiech nie lepiej wsadzic sobie jakis ladny nie koniecznie markowy sprzet z duzym wyswietlaczem? Uśmiech
Odpowiedz
#12
Do mojej G1 takie nowoczesne radyjko pasowałoby jak wół do karety.
U mnie radio i eqalizer działają idealnie.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#13
Dokładnie... Może jeszcze do G2 można wsadzić coś innego. Ale ja u siebie w 21 letnim aucie nie widzę jakoś 8 calowego dotykowego ekranu. A to radio z G2 to nawet bardziej mi się u mnie podoba, po prostu pasuje. Gdybym był jakimś audio maniakiem to pewnie bym się nie zastanawiał. Ale jeżeli okaże się to radio to złom to dla samego wyglądu zostanie, pójdzie transmiter FM (tylko 87,5 odbiera) albo zostanę przy kasecie z kabelkiem Język Chyba że student będzie miał trochę wolnych środków to poszukam takiego samego w komplecie ze zmieniarką.
Odpowiedz
#14
A ja jestem audio maniakiem Język i zalozylem sobie takie troche inne radijko Język No i trzeba bylo gdzies zmiescic CB, wiec....
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#15
ja tez mam "inne" radyjko a nie jestem audiofilem, przeciez niebede sie katowal codziennie radiem bzdet czy innym komercyjnym szajsem tylko dlatego ze stylistycznie pasuje do deski Oczko bo chyba nic innego dobrego o tym sprzecie niemozna powiedziec
Odpowiedz
#16
Dlatego aby nie katowac sie Eska bzdetami i tym podobnym, zakłada sie pod fabryczne radio zmieniarke. Fakt jedynie na 6 płyt ale jesli ktos kupuje oryginalne płyty w formacie CD Audio, to bedzie zadowolony z jakosci dzwieku, bedzie słuchał sobie tego co lubi a i ceny płyt sa juz coraz bardziej przystepne.
Odpowiedz
#17
nie slyszalem fabrycznego radia , ale nie sadze aby dorownywalo jakoscia nowym produkcjom alpine czy pioneer , jedno wiem napewno ze fabryczne glosniki to papierowa tandeta i jesli radio jest podobnej jakosci, to sie ciesze ze mam u siebie sony z wyzszej polki Oczko
Odpowiedz
#18
Co do jakości radia mógłbyś się pomylić tym bardziej że w oryginale posiadało eqalizer.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#19
ori radio z legenda G2 miało pod panelem jakieś graty z napisem Alpine.
Co nie zmienia faktu ze ma szdecydowanie słabsze końcówki mocy od średniej klasy JVC czy Alpine.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#20
Cytat:w oryginale posiadało eqalizer.
od jakichs 10 lat equalizery o regulacji wiecej niz 2 zakresow tonow to standard w odtwarzaczach "premium" (czyli nie najtansze jvc czy LG ktore maja tylko wysokie i niskie) i nie potrzeba do tego suwakow Oczko

co do jakosci radioodtwarzaczy sprzed 19 lub wiecej lat chyba niema co dywagowac, nie dorownaja nawet najtanszemu modelowi sony za 250zl z dzisiejszych czasow, trzeba sie z tym pogodzic ze sa to prawie antyki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości