Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drobne wady
#1
Witam,

Jeżdżę KB2 1,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony.

Nie bardzo wiem jak tutaj można zejść ze spalaniem poniżej 13 litrów, ale jak na ten komfort i osiągi to OK.

Z zauważonych wad:
1. Wyświetlacz navi bardzo słabo widoczny przy słońcu. Nikt nie kombinował jakiegoś dodatkowego daszka do tego?
2. Nieco brakuje czujników parkowania.
3. Siedzenie kierowcy uwiera mnie w tyłek. Serio. W tylnej części są przeszycia na łączeniu kawałków skóry, które są odczuwalne podczas jazdy. Muszę chyba jakąś poduszeczkę sobie sprawić. Spotkał się ktoś z takim problemem?
Odpowiedz
#2
(10-13-2013, 5:29 )wlodek napisał(a): Witam,

Jeżdżę KB2 1,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony.

Nie bardzo wiem jak tutaj można zejść ze spalaniem poniżej 13 litrów, ale jak na ten komfort i osiągi to OK.

Z zauważonych wad:
1. Wyświetlacz navi bardzo słabo widoczny przy słońcu. Nikt nie kombinował jakiegoś dodatkowego daszka do tego?
2. Nieco brakuje czujników parkowania.
3. Siedzenie kierowcy uwiera mnie w tyłek. Serio. W tylnej części są przeszycia na łączeniu kawałków skóry, które są odczuwalne podczas jazdy. Muszę chyba jakąś poduszeczkę sobie sprawić. Spotkał się ktoś z takim problemem?

1. No niestety nic nie wymyśliłem żyję z tym Uśmiech
2. Z tyłu mam czujniki, rzeczywiście brak z przodu
3. W kb1 było wygodniej, z zadowoleniem się przesiadam pojeździć starszą lepszą pozycję uzyskuję w kb1, ale szef mnie w dupę nie uwiera Uśmiech
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości