Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diodow Zegary Custom
#1
znalazlem naprawde ciekawy artykul gdzies w wikipedii dotyczacy tego jak jeden gosciu zmienil wyglad swoich zegarow, wyglada naprawde imponujaco, niewiem czy ktos juz to widzial, ale wklejam bo wiem ze niewiele jest ZTS w dziale a wiem ze sa zapalency ktorzy rozne cuda typu custom robia na forum Duży uśmiech

oto link: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.acuralegendwiki.org/index.php/File:G2_RogerGaugeDone_Step1a.jpg">http://www.acuralegendwiki.org/index.ph ... Step1a.jpg</a><!-- m -->

sam wlasnie zrobilem diodowe podswietlanie u siebie lecz szalu niema, moze jakbym uzyl drozszych diod to bylby lepszy efekt przez szerszy kat swiecenia, wrzuce zdjecia jesli ktos bedzie chcial i udziele porad w przerabianiu co do doboru swieczek i dobraniu sie do nich Uśmiech
#2
piękne te zegary, muszę je mieć ! Uśmiech tylko trochę skomplikowane złożenie tego wszystkiego :/
#3
No i raczej nie na kieszen studenta Oczko
#4
hehe na pewno nie Język może kiedyś Uśmiech razem z felgami poliftowymi i lampami ze światłami obrysowymi z Acury Uśmiech
#5
powiem wam z koszty realnie sa minimalne , bo mozna pominac te cuda co gosciu wyczynia z tymi rezystoram bo na rynku mamy juz diody przystosowane do 12v w kazdym rozmiarze a te znaczki cudaczne swiecace mozna wyhemrac z jakiegos dawcy dowolnej marki , jesli o stopien trudnosci przerobki to zaiste jest to precyzyjna robota i bardzo pracochlonna
#6
A może się znajdzie ktoś kto by się zajął moimi zegarami?? Oczywiście co do PLN trzeba się dogadać...
[Obrazek: hondaz.jpg]
#7
a masz cos nietak z zegarami czy chcialbys zmienic ich wyglad?
#8
Zmienić wygląd- trochę słabo świecą. Ogólnie to mam dużo planów względem HONDY- na pewno szybko jej nie zmienię na nic innego. Mimo iż mam kilka drobnych problemów...
[Obrazek: hondaz.jpg]
#9
zmien podswietlanie na diodowe, do obudowy wchodza 4 zarowki w5w do podswietlania zegarow i 2 t5 do oswietlania zegarow z gory , wystarczy ze dobierzesz takie o najszerszym kacie swiecenia(nie takie za 3,4zl) i zrobione , zadna filozofia Uśmiech
#10
Chyba mnie przekonałeś... A jak w praktyce z demontażem zegarów?? W sklepie mam pytać o żarówki w5w i t5??? Będą wiedzieć o co chodzi??
[Obrazek: hondaz.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości