Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Rodzinny krazowmik KA9 ...
#1
a wiec jakis czas temu padla decyzja o drugim aucie spelniajacym funkcje rodzinnego (pierwsze robi sie na tor i ulice) czyli jazda na zakupy wypady po za
miasto czy tez za granice itd.. z zalozenia milo byc w miare rodzinne i oczywiscie ,, z jajem " rozgladalem sie za Acco type S ale niestety auto po za zasiegiem..
i padlo na 3g Legenda zawsze marzyla mi sie pozniejsza generacja ale jak tak zaczalem sie interesowac ta to powiem wam ze nawet
bardziej mi sie podoba i mojej kochanej zonie rowniez heh jedynie czego brakuje tej generacji to moze napedu z 4g Uśmiecha tak to jest wszystko idealnie Uśmiechjak widac
w opisie ponizej jest LPG i bardzo dobrze pierwsze srednie spalanie wyszlo na poziomie 13l czyli jak na jazde mieszana i nie
obeznanie z autem to wynik swietny moim zdaniem Uśmiechskrzynia ladnie pracuje nie szarpie przy zmianie biegow a jak na limuzyne ktora wazy ok 2ton to nawet bardzo fajnie sie to zbiera co mnie zaskoczylo..auto zakupilem 18.10.2013r w Sochaczewie jest w bardzo dobrym stanie poobno bylo serwisowane w ASO Hondy w Warszawie ale nie jest to udokumentowane. w srodku jest tak wygodnie ze chce sie spac cicho nawet ledwo co V6 slychac
cale wyposazenie auta jest sprawne wiadomo nie jest to rocznik biezacy jest kilka rzeczy do ogarniecia jak wywalic wlew ze zderzaka bo az mnie oczy bola jak patrze po za tym przed zima zrobic profi polerke
oczywiscie przerejestrowac itp wjechac na kanal zobaczyc jak tam to wszystko wyglada na lato poszukac felge odpowiednia pozbyc sie pomarancza z nadwozia czyli teoretycznie detale Język Uśmiech

MODEL: KA9 1999r
SILNIK: C35A5 czyli 3.5 V6 plus LPG <przebieg 218tys>
UKLAD DOLOTOWY: seria
UKLAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA:
-elektyryczne szyby,
-elektryczne lusterka + podgrzewanie ,
-elektrycznie ustawianie siedzen plus podgrzewanie ,
-tempomat
-centralny zamek
-alarm,immobilizer
-poduszki powietrzne
-klimatronik
-ksenon H1 plus spryskiwacze reflektorow
-halogeny
UKLAD NAPĘDOWY:
-seria,automat 4 biegi,
-Kontrola trakcji
-ori 16 opona 215/55
ZAWIESZENIE: seria
UKLAD HAMULCOWY: seria, ABS
ŚRODEK:
-czarne skorzane wnetrze,
-wielofunkcyjna kierownica,
-szyberdach plus roletka
-roletka tylnej szyby
-podlokietnik przod i tyl cup holdery schowki itp
AUDIO:
- kaseciak plus CD <zmieniarka na 6 plyt>
ZDJECIA:
MOC: 205km i 296nm
PLANY:
dbac jak sie da i jezdzic Uśmiech po za tym
-przeniesc wlew gazu niestety jest w zderzaku :/
-na lato zmienc kola na 18
-przyciemnic szyby
-udoskonalic audio

a to jakies tam fotki ..po polerce i na nowych blachach zrobi sie lepsze Uśmiecha i zdjecia wnetrza rowniez dolacze pozniej


[Obrazek: b9c6659384806028med.jpg]

[Obrazek: d6125fd45da6b27fmed.jpg]

[Obrazek: 1afa1ad78cb84646med.jpg]

[Obrazek: 4c9dd9a3379bb135med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#2
Gratulacje Uśmiech Fajnie, że ludzie dalej kupują KA9!
Dziwne, że nie masz papierów z ASO Hondy, skoro tam był serwisowany...
Odpowiedz
#3
Fajnie, ale z tym 5d to przesadziłeś Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
(10-21-2013, 19:34 )jasinski napisał(a): Gratulacje Uśmiech Fajnie, że ludzie dalej kupują KA9!
Dziwne, że nie masz papierów z ASO Hondy, skoro tam był serwisowany...

podobno tez w Warszawskim salonie Legend byl kupowany i tam tez serwisowany ale dokumentacji brak no trudno u mnie i tak bedzie lepiej mial niz w serwisie Uśmiech

(10-22-2013, 4:42 )matti5d napisał(a): Fajnie, ale z tym 5d to przesadziłeś Uśmiech

w sensie 4drzwi i bagaznik w przypadku qpe wpisuje sie 3 drzwi czyli 2 drzwi i bagaznik Uśmiech



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#5
Własnie też się zastanawiałem, czy to wersja ala SuperB Skody, gdzie tylna klapa może otwierać się razem z szybą...

Gartulacje, bardzo fajne autko.
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#6
Cytat:w sensie 4drzwi i bagaznik w przypadku qpe wpisuje sie 3 drzwi czyli 2 drzwi i bagaznik Uśmiech


Coupe to 2d, a sedan to 4d.
3/5d może mieć hatchback, liftback, kombi, SUV itd. (czyli tam gdzie klapa
bagażnika posiada szybę).

KA9 to sedan z krwi i kości.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
witaj

ładna jest,niby koła 16" ale ma to cos
czarny kolor jest bez urazy dla reszty najpiekniejszy
ciekawy jestem Twoich zmaganz tym autkiem
zdawaj relacje jesli chodzi równiez o eksplatacje
pozrawiam
bede sledził temat Uśmiech
Odpowiedz
#8
(10-23-2013, 23:35 )matti5d napisał(a):
Cytat:w sensie 4drzwi i bagaznik w przypadku qpe wpisuje sie 3 drzwi czyli 2 drzwi i bagaznik Uśmiech


Coupe to 2d, a sedan to 4d.
3/5d może mieć hatchback, liftback, kombi, SUV itd. (czyli tam gdzie klapa
bagażnika posiada szybę).

KA9 to sedan z krwi i kości.

spoko nic na ten temat juz nie pisze 1post edytowany bo zaraz 10 stron sie zrobi o jednym nie potrzebnym watku..



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#9
dzis w planie byla polerka niestety deszcz mnie wstrzymal jak na zlosc pozniej sie rozpogodzilo ale za to czasu nie mialem i zdazylem dzis zrobic porzadek w srodku skora wyczyszczona wypielegnowana i jest od razu lepiej Uśmiech a i mialem miec garaz tuz pod domem, prawie przed samym garazem parkuja inne auta jest strasznie malo miejsca robilem probe wjazdu i przytarlem zderzak :/ i za garaz podziekowalem..

a i LEGEND wkoncu jest juz na Pilskich blachach Uśmiech


to kilka fotek z dzis.. jakosc nie powala zmuszony bylem robic telefonem Język

[Obrazek: d2238f8fcc808b5cmed.jpg]

[Obrazek: 8164f72e854e5fb1med.jpg]

[Obrazek: d4788b69a7d2e9fcmed.jpg]

[Obrazek: d84667f771ba5a86med.jpg]

[Obrazek: a9f1b0ad5e04feeamed.jpg]

[Obrazek: d67d3047ea868ff8med.jpg]

[Obrazek: 107db38f357c91e9med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#10
ładniutko,dokładnie przed zakupem mojej wahałem się między e 38 a Hanią
wyboru do dziś nie żałuję, uważam że wygląda zdecydowanie "nowocześniej"
miło popartrzec
pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości