Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Rodzinny krazowmik KA9 ...
#11
w sumie narazie nic sie nie dzieje z autkiem po za tym ze sr. co 2 dni jest na myjce Język ale i tak ciagle jest brudne Ściana musze zrobic wkoncu przeglad gazu i kilka innych dobnych rzeczy ale to po nowym roku .. Uśmiech a tu kilka fotek zeby bylo co ogladac Język
[Obrazek: 4722f0e87ba4596bmed.jpg]
[Obrazek: 7c0228116e33374bmed.jpg]
[Obrazek: 0a749568b40b0a25med.jpg]

[Obrazek: cc6a1bc436ecddc4med.jpg]

[Obrazek: 55acaea2b0ff2defmed.jpg]

[Obrazek: cffab9eee5aba449med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#12
autko jest niemalże identyczne jak moje piękna ta twoja Legenda widać zadbana sztuka Duży uśmiech tez często odwiedzam myjnie niestety mimo garażu jeden dzień na deszczu i wszystko uwalone. W Lutym albo w Marcu będę jechał na wymianę rozrządu do Checkera może wrócę przez Piłę to jakiegoś spota skręcimy tymbardziej że to moje rejony rodzinne bo na cmentarz będę chciał tam zajechać.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#13
Mam KB1, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ta generacja wygląda bardziej "limuzyniasto" i to jej duży plus Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
nie chciałem pisać wcześniej o tym ale moje zdanie jest dokładnie takie same jak kolegi wyżej. Legend KA9 polift jest ostatnią generacją przypominającą limuzynę jak Lexus LS czy S-Klasa. KB1 jest piękne ale kształtami już w takim stopniu jak KA9 nie nawiązuję jako auto do klasycznej limuzyny wysokiej klasy. Mam nadzieję że kolega Mlody nie będzie miał mi za złe za OT.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#15
jakieś plany na letnie koła?

kolejna sztuka black&black Uśmiech

żadnych problemów eksploatacyjnych?
jak kondycja zawieszenia?
Odpowiedz
#16
Super wóz, teraz tylko dobre koło i będzie gitara.
Limuzyna pełną parą nic tylko sie cieszyć Uśmiech
Odpowiedz
#17
(12-28-2013, 8:56 )pawelszczecin napisał(a): nie chciałem pisać wcześniej o tym ale moje zdanie jest dokładnie takie same jak kolegi wyżej. Legend KA9 polift jest ostatnią generacją przypominającą limuzynę jak Lexus LS czy S-Klasa. KB1 jest piękne ale kształtami już w takim stopniu jak KA9 nie nawiązuję jako auto do klasycznej limuzyny wysokiej klasy. Mam nadzieję że kolega Mlody nie będzie miał mi za złe za OT.

Dokładnie. Nawet lekko kojarzy mi się z Lexusem LSem.
KB1 to już bardziej sportowy wygląd. Nieco mniej limuzyny.
Jak dla mnie jednak to dobre połączenie Uśmiech
Odpowiedz
#18
(12-28-2013, 5:54 )pawelszczecin napisał(a): autko jest niemalże identyczne jak moje piękna ta twoja Legenda widać zadbana sztuka Duży uśmiech tez często odwiedzam myjnie niestety mimo garażu jeden dzień na deszczu i wszystko uwalone. W Lutym albo w Marcu będę jechał na wymianę rozrządu do Checkera może wrócę przez Piłę to jakiegoś spota skręcimy tymbardziej że to moje rejony rodzinne bo na cmentarz będę chciał tam zajechać.

jeszcze jest kilka mankamentow ktore trzeba zrobic poprawic i dopiero bedzie pieknie Uśmiech
a spot jak najbardziej jezeli tylko bede w poblizu to jestem za Uśmiech

(12-28-2013, 8:56 )pawelszczecin napisał(a): nie chciałem pisać wcześniej o tym ale moje zdanie jest dokładnie takie same jak kolegi wyżej. Legend KA9 polift jest ostatnią generacją przypominającą limuzynę jak Lexus LS czy S-Klasa. KB1 jest piękne ale kształtami już w takim stopniu jak KA9 nie nawiązuję jako auto do klasycznej limuzyny wysokiej klasy. Mam nadzieję że kolega Mlody nie będzie miał mi za złe za OT.

hmmm.. jest tak ajka mowicie ale zobaczymy co i jak wyjdzie z 5g Uśmiech
taki OT to nie OT Język

(12-28-2013, 11:00 )kate napisał(a): jakieś plany na letnie koła?

kolejna sztuka black&black Uśmiech

żadnych problemów eksploatacyjnych?
jak kondycja zawieszenia?

zastanawiam sie jakby wygladaly 18 z CTRa ale bardziej jestem za 18" z rantem i ciemnym rotorem
co do zawieszenia to nic nie stuka nic nie puka po nowym roku dopiero wjade na kanal i sprawdze dokladnie co do ekspoatacji to niech wypowiedza sie koledzy z dluzszym stazem posiadania Legenda ale raczej wiekszych problemow nie ma Uśmiech



a przy okazji takie pytanko jak jest u Was z ori pilotem tzn czy po zamknieciu/otwarciu auta zapalaja sie kierunkowskazy??
pytam bo jak kupilem Legenda to dostalem,, dorabianego" pilota bo podobno z tym ORI byl problem i nie dzialal (a okazalo sie ze to blachostka a juz jest zrobiony) i wlasnie gdy uzywalem nieoryginalnego to kierunki mrugaly a na ORI pilocie juz nie..



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#19
Młody, tu masz kilka zdjęć felg z CTR FN2 na KA9. http://honda-legend.pl/Temat-honda-legen...ang23--662
Odpowiedz
#20
Niestety nie będzie już Legenda,

następca jest taki: ACURA RLX

Także KB2 to już ostatni typ.

KA9 jest spoko, aczkolwiek KA7 jest esencją wyglądu klasyka. Wg mnie rzecz jasna.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości