Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Rodzinny krazowmik KA9 ...
#31
Bardzo ładne koła auto identycznie kolorem jak moje pięknie się komponuje całość. Do całości dodałbym białe migacze boczne cleary mam takowe na sprzedaż Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#32
biale migacze tez beda ale to dopiero jak tylne lampy rozkleje zeby juz calkowice pozbyc sie pomarancza Uśmiech



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#33
bardzo ładnie się prezentuje pozdrawiam
Odpowiedz
#34
a wiec zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje bo ostatnio wiekszosc spedzonego czasu poswiecona byla Legendowi skonczyly sie czujniki ABS lewy i prawy tyl przez jakis czas swieci sie kontrolka ABS i TCS i mozna jezdzic po pewnym czasie komp stwierdza ze jazda jest niebezpieczna i wlacza sie tryb awaryjny i mozemy sobie jechac ale 20km/h Język wszelkie proby resetowania ecu nie pomagaja .. wiec zkupilem nowe czujniki dedykowane mazdzie 323 dorobilem uchwyt zamienilem wtyczki ustawilem odowiednio i dziala jak nalezy!

w poprzednim miesiacu zostal wymieniony rozrzad tu w tym miejscu po raz kolejny musze podziekowac koledze pawlowi Uśmiech

przed urlopem musze jeszcze zabrac sie za hamulce i kilka innych drobiazgow..

kolejne rzeczy ktorymi juz jakis czas sie zajmowalem to... zastapienie imitacji drewna imitacja carbonu..

montaz takiej folii np na panelach w drzwiach od sterowania szyb to maly pikus wiecej pracy jest z konsola przednia i tu musze od razu powiedziez iz zalozenie bylo takie aby zamontowac jakas stacje 2din co nie jest problemem problemem jest to ze ori radio ma nie typowy ksztalt i chcac wrzucic inne radyjko musimy rzezbic ... tak tez zrobilem ,,dziury'' po ori radiu zakleilem a zeby nie bylo nic widac nalozona zostala oczywiscie folia carbon powiedzmy ze prawie wyszlo dobrze widac na fotkach nizej ze jednak sa jakies slady po starym radiu i chyba trzeba bedzie zrobic poprawki..

no dobra co do radia to jakies chinskie nie zdalylem wlaczyc muzyki a juz nie dziala w ogole nie ma glosu :/ podejrzana koncowka mocy naprawa pewno nie oplacalana.. do tego zestawu mam tez kamere cofania ale czeka na montaz..

[Obrazek: f3fbcc067b0106e4med.jpg]

[Obrazek: 9fb1e0df23b2142bmed.jpg]

[Obrazek: 4e71e30d10460500med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#35
jakiej folii użyłeś ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#36
(07-28-2014, 19:32 )K278 napisał(a): jakiej folii użyłeś ?

dokladnie to ta .. http://allegro.pl/folia-okleina-3d-czarn...26435.html


konsola przednia bedzie na bank do poprawki bo musi wygladac jak z fabryki

lepsze zdjecia wstawie jakos na czasie bo te to takie na szybko robione byly



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#37
auto po malej szybkiej polerce na czasie musze poprawic i jak widac zostalo wykorzystane jako auto do slubu skromnie przyozdobione az za skromnie no ale to juz nie moja sprawka na moje mozna zrobic to zdecydowanie lepiej Uśmiech


[Obrazek: 7bac8c2d92358ad8med.jpg]

[Obrazek: 5814c105651fcb0emed.jpg]


[Obrazek: c53b66c6996bde7emed.jpg]

[Obrazek: a48273691e532da4med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#38
dawno nic nie pisalem/nie dodawalem zdj. wiec Legend ma sie dobrze kilka drobiazgow takich jak lozysko przod/tyl, koncowka drazka i przedni gorny sworzen,filtr powietrza trzeba bylo wymienic na nowe ,wywalilem tez rezonator teraz przy 2.5tys fajnie ladnie mruczy po za tym uporalem sie z nie dzialajacym radiem problem byl w kostce iso w ktorej to przewod masy byl wpiety w niewlasciwym miejscu teraz jest ok Uśmiech podlaczylem kamerke cofania fajna przydatna rzecz Uśmiech
musze zabrac sie za tylne zaciski wiec przy okazji pytanko tloczek w tylnym zacisku ma wymiar 38x51 tak?



[Obrazek: 4cdd927cee060fefmed.jpg]




[Obrazek: 139f7fed361888aemed.jpg]



[Obrazek: 3a197b93b3b34443med.jpg]




[Obrazek: eeeaba83b79872f2med.jpg]



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#39
Świetne fotki. Dobrze się prezentuje Hanka :)
Odpowiedz
#40
fotki dobre choć większość przekombinowana, przekontrastowana no i te HDR'y jakoś mi za bardzo nie podchodzą, może w pełni naturalne byłyby lepsze?
ładnie utrzymana sztuka!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości