Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarcze i klocki do KB1
#11
np.
http://www.noweczesci.pl/klocki-hamulcow...69-100030/
http://www.noweczesci.pl/tarcze-hamulcow...69-100032/
http://www.ebc24.pl/index.php?model_wybrany=8970%2C8987
Czyżby to była ściema?
Odpowiedz
#12
EBS jest dobrze wypromowane, ale chba nic poza tym. Miałem sego czasu w dość dużej terenówce i pękły po jakimś czasie(auto jeżdzone po szosie).

Czytając opinie dojdziesz do wniosku, że sporo zalezy od szczęścia.

Zalecam kupić oryginały, tzn Nissin w firmie...Nissin. Wyjdap odobnie jak EBC.

Podobnie jak Brembo ze Słowacji/Słoweni?? Pożal się boże.
v6
Odpowiedz
#13
(10-26-2013, 5:28 )Legend95 napisał(a): EBS jest dobrze wypromowane, ale chba nic poza tym. Miałem sego czasu w dość dużej terenówce i pękły po jakimś czasie(auto jeżdzone po szosie).

Czytając opinie dojdziesz do wniosku, że sporo zalezy od szczęścia.

Zalecam kupić oryginały, tzn Nissin w firmie...Nissin. Wyjdap odobnie jak EBC.

Podobnie jak Brembo ze Słowacji/Słoweni?? Pożal się boże.

Masz jakiś namiar na link?
Odpowiedz
#14
Jeżeli mogę doradzić to dobre są wyroby Mintexa a niezłe również Meyle.
Nie daj Boże Maxgeara.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#15
Nie mam, swojego czasu importrem nNissina była Polonia Cup z Tarnowkich gór, na chwilę obecną jest nowy importer, ale nie znam bliższych namiarów.
v6
Odpowiedz
#16
(10-27-2013, 4:06 )Legend95 napisał(a): Nie mam, swojego czasu importrem nNissina była Polonia Cup z Tarnowkich gór, na chwilę obecną jest nowy importer, ale nie znam bliższych namiarów.

Niestety nie mogę namierzyć tego Nissina, ale udało się TRW w dobrej cenie.
Odpowiedz
#17
Cytat:Niestety nie mogę namierzyć tego Nissina, ale udało się TRW w dobrej cenie.

Jak już trochę je poużytkujesz to opisz dla potomnych, czy warto, jak jest różnica vs oryginał, czy nie piszczą itp.



________________________
Edycja poprawności cytowania.
Odpowiedz
#18
jakiś miesiąc temu wymieniłem swoje przednie tarcze na nowe. Zakup padł na Delphi, ponieważ jak na razie z tego co jest n rynku tylko ta firma oraz chyba EBC robią zgodnie z wymiarami OEM. co do klocków wybór padł na Remsa. Wymiany dokonałem z dwóch przyczyn:
1. tarczy były dość zużyte i biły przy hamowaniu
2. podczas jazdy z prędkością 110-140 - odczuwałem drgania na podczas jazdy.
Po wymianie te drgania troszkę się zmniejszyły ale nadal występują. No i dalej nie wiem co może być przyczyną.
Wiem że może być wiele przyczyn, ale jedną z opcji jaką dopuszczam jest jeszcze tył (tarcze albo łożyska), ponieważ ostatnio gdzieś chyba z tyłu przy mrozie w początkowej fazie jazdy słychać dziwne nito buczenie, ni to wycie które szybko zanika, ale czyżby łożysko miało aż taki wpływ na wibracje przy w/w prędkości?
Pozdrawiam Podejrzany
Odpowiedz
#19
Jeśli bicie występuje podczas jazdy i nie ma związku z hamowaniem, należy wyważyć koła.
Odpowiedz
#20
na tzw bicia(mówimy o kierownicy) mają wpływy luzy w zawieszeniu, i to jest kolejny punkt, po hamulcach, do sprawdzenia.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości