Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarcze i klocki do KB1
#31
Jeśli dobrze obeznałem temat, to najczęstszym problemem bicia tarcz jest zły montaż.

mojalegenda.pl - można wiedzieć ile dałeś za same tarcze do przodu?
[/quote]

Tarcze kupowałem w brakeparts.pl:

TARCZE HAMULCOWE BLACK DIAMOND GROOVED 6 --- 1 002,72 zł
KLOCKI HAMULCOWE HAWK PERFORMANCE HPS --- 406,00 zł
TARCZE HAMULCOWE BLACK DIAMOND GROOVED 6 --- 529,92 zł
KLOCKI HAMULCOWE BLACK DIAMOND FAST ROAD --- 188,00 zł
PŁYN HAMULCOWY EBC BF307+ 1500ML --- 147,00 zł

We wtorek wstawiam auto na podmianę, więc po następnym weekendzie dam znać jak się sprawują, bo będę miał już przetestowaną "niemiecką autostradę" Uśmiech
Odpowiedz
#32
no to fortunę trochę wydałeś choc pewnie hamulce skuteczne. Komplet dobrych tarcz z klockami przód i tył ze szczękami recznego nie przekroczy 1000zł.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#33
(02-22-2014, 7:45 )pawelszczecin napisał(a): no to fortunę trochę wydałeś choc pewnie hamulce skuteczne. Komplet dobrych tarcz z klockami przód i tył ze szczękami recznego nie przekroczy 1000zł.

Ja często wygrzewam auto w przedziałach 180 - 220 km/h, więc "standardowe" hamulce się palą i po prostu robią się nieskuteczne. Dlatego zdecydowałem się na komplet bezpieczniejszy.
Odpowiedz
#34
A to zmienia postać rzeczy choć przy obecnej ilości fotoradarów trzeba mega uważać by 24 pkt nie przekroczyć.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#35
Nie w Szkoplandi .
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#36
Niezła cena, ale cóż uważam że na tych rzeczach się nie oszczędza, chociaż z tego co pamiętam to w ASO tarcze do przodu chyba kosztują około 900 PLN tylko nie wiadomo co oni tak naprawdę sprzedają.
Pozdrawiam

(02-22-2014, 3:41 )mojalegenda.pl napisał(a): Jeśli dobrze obeznałem temat, to najczęstszym problemem bicia tarcz jest zły montaż.

mojalegenda.pl - można wiedzieć ile dałeś za same tarcze do przodu?

Tarcze kupowałem w brakeparts.pl:

TARCZE HAMULCOWE BLACK DIAMOND GROOVED 6 --- 1 002,72 zł
KLOCKI HAMULCOWE HAWK PERFORMANCE HPS --- 406,00 zł
TARCZE HAMULCOWE BLACK DIAMOND GROOVED 6 --- 529,92 zł
KLOCKI HAMULCOWE BLACK DIAMOND FAST ROAD --- 188,00 zł
PŁYN HAMULCOWY EBC BF307+ 1500ML --- 147,00 zł

We wtorek wstawiam auto na podmianę, więc po następnym weekendzie dam znać jak się sprawują, bo będę miał już przetestowaną "niemiecką autostradę" Uśmiech
[/quote]

Przeglądałem ofertę sklepu, ale w specyfikacjach Grooved 6 nie ma tarcz o średnicy 320 mm, a taka jest potrzebna do naszych KB1
Odpowiedz
#37
Ja często wygrzewam auto w przedziałach 180 - 220 km/h, więc "standardowe" hamulce się palą i po prostu robią się nieskuteczne. Dlatego zdecydowałem się na komplet bezpieczniejszy.
[/quote]



Możesz podać dokładny model tarcz przednich które ostatnio zakupiłeś. Pozd.
Odpowiedz
#38
Witam!
Ma ktoś do pożyczenia tarczę przednią używkę do KB1. Potrzebuję założyć na czas reklamacji moich tarcz.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#39
Kala40 co się stało z tarczami, które założyłeś?
Odpowiedz
#40
Biją, przy hamowaniu powyżej 100-wki, a przejechałem na nich może 2,5 tys km. spokojnie je wygrzewając przez pierwsze 400 km
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości