Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarcze i klocki do KB1
#51
Szkoda że nie ma zamienników, a w ASO sztuka 620 PLN
Odpowiedz
#52
Byłem wczoraj w ASO Matraszek zostawiłem kb1 na regulację zaworów i geometrię, przy okazji zapytałem o tarcze na przód OEM szt. Około 600 zł. Z ciekawości zapytałem o zamienniki tarcz przód, sprawdzili w programie i maja takowe. Przy rozmowie o tarczach był mechanik i powiedział, że ostatnio zakładał do Legenda tarcze 330mm zamiennik. Dzisiaj będę odbierał auto to podraze temat tarcz bardziej bo bylem pod koniec ich pracy. Jak myślicie bawić sie w zamienniki od ASO czy brać orginaly?
Odpowiedz
#53
Kala40 zakładał zamienniki tarcz.
Odpowiedz
#54
Aha rozumiem.
Odpowiedz
#55
Ma ktos moze wymiary tarcz do Legend kb1 ? Moze podejda te z Accord VIII 2.4 ? Sprawdzal ktos ? Przynajmniej przod, bo srednica jest ta sama 320 mm.

Czy poza tarczami i klockami wymieniamy z przodu cos jeszcze ? Czujniki zurzycia czy cos ?
Odpowiedz
#56
potrzebujesz pisz pw załatwię
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#57
(12-27-2017, 17:40 )Zielina89 napisał(a): Witam! Panowie mam do zmiany komplet tarcz z klockami na tyle. Moje pytanie co warto kupić? Mam kb1 i tarcz to 310mm i wentylowane? Większość ofert to tarcze 280mm i pełna...

Tu masz oryginały w dobrej cenie. Ja tu kupuję. Wysyłają do Polski: https://www.coxmotorparts.co.uk/honda/ho...ads-discs/
Odpowiedz
#58
Panowie ogrzewam kotleta mam dostępne zarówno przednie jak i tylne i tarcze i klocki do KB1. Więcej info pw.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#59
Witam potrzebuję tarcz i klocków na przód do kb1. Dalej są dostępne? Co to za tarcze i jak to wygląda cenowo
Odpowiedz
#60
(05-24-2018, 19:23 )pawelszczecin napisał(a): Panowie ogrzewam kotleta mam dostępne zarówno przednie jak i tylne i tarcze i klocki do KB1. Więcej info pw.

Tylne tarcze do KB1 średnicy 320 mm aktualne jeszcze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości