Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żarówki, żaróweczki
#21
(02-09-2017, 8:49 )termoba77 napisał(a):
(02-09-2017, 8:43 )DaroCars napisał(a): problem polega na tym ze jak rozbierzesz zegary to po zlozeniu polowa rzeczy moze nie dzialac..tak bylo u mnie przy pierwszym podejsciu Uśmiech musialem potem dzwonic do kolegi elektryka o co kaman hehe ..trzeba whuj srobek rozkrecic zeby dojsc do tych zaroweczek..ale bez sciagania zadnych wskazowek..wszystko z tylu..a skoro wspomniales o wskazówkach..to wlasnie one nie beda dzialac jak zle skrecisz licnzik do kupy..pozdro

Podejmę się wyzwania) Jaka występuje w tym miejscu zarowka T5 czy mala T3 ?
To proste zadanie.

Jak juz bedziesz mial licznik na stole to odrysuj na kartce uklad otworow i powbijaj srubki. Maja rozna dlugosc i przewodza prad wiec nie mozesz sie pomylic Uśmiech
Odpowiedz
#22
wiesz co kolego ja juz tego nie pamietam..moze którys z chlopakow podpowie..ale proponuje pierw zdemontowac ..napewno podswietlenie zegarow bylo zupelnie inne niz na panelu kokpitu
Odpowiedz
#23
Mam tylko takie zdjęcie z rozbierania zegarów. Mam nadzieję, że tym choć trochę pomogę.

[Obrazek: 4d761784c5093ce8gen.jpg]

A takie żarówki używałem do wymiany tych spalonych:

[Obrazek: 36f7b7bb383ca9abgen.jpg]
Odpowiedz
#24
(02-10-2017, 10:04 )carlos napisał(a): Mam tylko takie zdjęcie z rozbierania zegarów. Mam nadzieję, że tym choć trochę pomogę.

[Obrazek: 4d761784c5093ce8gen.jpg]

A takie żarówki używałem do wymiany tych spalonych:

[Obrazek: 36f7b7bb383ca9abgen.jpg]

Dzięki. Żarówki które trzeba użyć to T5 - 1,2 W , mało popularna T6,5 - 3 W oraz T3. Chyba się skuszę na ledy T6,5
Odpowiedz
#25
ma ktoś jakieś foto jak świeci panel klimy, zegarek i takie tam z żarówką ledową? te zwykłe jakieś takie mdłe w porównaniu do zegarów ale też nie chce robić dyskoteki w aucie.
Odpowiedz
#26
Koleżanki i koledzy,

mam pytanie a propos wymiany żarówek do podświetlenia panelu sterowania nawiewem i klimatyzacją. Do wymiany łącznie 8 sztuk, ale niestety są bez oznaczeń. ASO twierdzi, że koszt to 158 zł (to nie aż taki problem) i termin dostawy to koniec czerwca (to już większy problem). Czy ktoś wie może co tam dokładnie siedzi i gdzie ewentualnie można to dostać?

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Marcin
Odpowiedz
#27
(03-15-2018, 19:16 )Marcin_K napisał(a): Koleżanki i koledzy,

mam pytanie a propos wymiany żarówek do podświetlenia panelu sterowania nawiewem i klimatyzacją. Do wymiany łącznie 8 sztuk, ale niestety są bez oznaczeń. ASO twierdzi, że koszt to 158 zł (to nie aż taki problem) i termin dostawy to koniec czerwca (to już większy problem). Czy ktoś wie może co tam dokładnie siedzi i gdzie ewentualnie można to dostać?

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Marcin

kolego demontujesz zaroweczki z oprawkami i idziesz do pierwszego lepszego elektronika to jest sklepu.. w aso ich pojebalo z cenami ..za t5 20zl ? k**** zal..koszt zaroweczek 1.50zl ja sobie wszystko co mozliwe wymienilem popalone lacznie z oprawkami ktore byly wypalone i ukruszone
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości