Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żarówki, żaróweczki
#11
(04-16-2015, 21:35 )SobeeH napisał(a): Mam ogromną prośbe o podpowiedź jak dobrać się do wymiany tych wszystkich żaróweczek.

Co i gdzie należy odkręcić, żeby nic nie urwać

Macie może jakąś fotorelacje?

Napisz konkretnie, które przełączniki chcesz robić.
Jest tego ciut sporo by tak opisać wszystkie.
Fotorelacji chyba nikt jeszcze nie zrobił.
Jakby co zapraszam do mnie do dziupli w Łodzi to sie powymienia co tam trzeba.
Odpowiedz
#12
Peter chce wymienić żarówki w zegarach, oraz na jedną na panelu klimy i w przełącznikach awaryjnych, przeciwmgielnych.

Chętnie podjade do Ciebie i się zapoznam i porozmawiam Duży uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#13
ja mam parę fotek z wymiany żarówek w liczniku i klimatroniku ale opisu wam nie dam bo nie tworzę hehe, dodam po 22 fotki
Odpowiedz
#14
(04-17-2015, 20:45 )Bonio86 napisał(a): ja mam parę fotek z wymiany żarówek w liczniku i klimatroniku ale opisu wam nie dam bo nie tworzę hehe, dodam po 22 fotki

Możesz podesłać fotki z wymiany żaróweczek??
KA9 z 99'
Odpowiedz
#15
(12-31-2015, 5:02 )wlodek1974 napisał(a):
(04-17-2015, 20:45 )Bonio86 napisał(a): ja mam parę fotek z wymiany żarówek w liczniku i klimatroniku ale opisu wam nie dam bo nie tworzę hehe, dodam po 22 fotki

Możesz podesłać fotki z wymiany żaróweczek??

dla tych co nie potrafia wymienic zaroweczki... chlopaki , panowie to jest proste jak pierdo.. poco fotki na co to ? srobokret krzyzowy w reke i do dziela.. w mojej ka9 wiekszosc zarowek byla zjarana.. rozebralem wszystko lacznie z zegarami .w trakcie rozbiorki odkrywaly mi sie zarowki w miejscach gdzie bym nawet nie przypuszczal ze jest podswietlenie..jedyne na co trzeba uwazac to rozbieranie zegarow Uśmiech ci co to robili to wiedza co sie stanie jesli zle go skrecisz..pozdro
Odpowiedz
#16
Pytanko
Jakie oznaczenie mają żarówki w zegarach w KA9 przedlift, nie sa to W5W tylko troszke mniejsze i za nic nie moge znaleśc ich oznaczeń a mi kilka padło.
KA9 & LS400 Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
T5, T10, R5, R10
w manual masz, która gdzie siedzi.
Odpowiedz
#18
Mam pytanie ..jak dojść do zarowki robiacej poswiate prawej tarczy - paliwo E, F.?
Czy trzeba ściągnąć wskazówkę? W jaki sposób jest zamontowana?.
Odpowiedz
#19
problem polega na tym ze jak rozbierzesz zegary to po zlozeniu polowa rzeczy moze nie dzialac..tak bylo u mnie przy pierwszym podejsciu Uśmiech musialem potem dzwonic do kolegi elektryka o co kaman hehe ..trzeba whuj srobek rozkrecic zeby dojsc do tych zaroweczek..ale bez sciagania zadnych wskazowek..wszystko z tylu..a skoro wspomniales o wskazówkach..to wlasnie one nie beda dzialac jak zle skrecisz licnzik do kupy..pozdro
Odpowiedz
#20
(02-09-2017, 8:43 )DaroCars napisał(a): problem polega na tym ze jak rozbierzesz zegary to po zlozeniu polowa rzeczy moze nie dzialac..tak bylo u mnie przy pierwszym podejsciu Uśmiech musialem potem dzwonic do kolegi elektryka o co kaman hehe ..trzeba whuj srobek rozkrecic zeby dojsc do tych zaroweczek..ale bez sciagania zadnych wskazowek..wszystko z tylu..a skoro wspomniales o wskazówkach..to wlasnie one nie beda dzialac jak zle skrecisz licnzik do kupy..pozdro

Podejmę się wyzwania) Jaka występuje w tym miejscu zarowka T5 czy mala T3 ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości