Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WITAM
#1
    Cześć Witam wszystkich użytkowników tego forum .
Jestem Tutaj z powodu że kupiłem wczoraj Honde Legenda z 2001 roku Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witaj Erwinie!
Mam nadzieję, że na forum nie będziesz cichy Oczko
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Cześć i gratulacje nowego nabytku!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
to ten z fotografii?

chyba, ze inną Hondę kupiłeś?

WItaj na forum
v6
Odpowiedz
#5
Witamy




P.S to auto z fotografii mi wygląda na wersję przedliftową
Odpowiedz
#6
Suchajcie wiem dla mnie tez to dziwne ale tak mam w kwitach nawet z Niemiec wszystkie brify i dokumenty sa z tego roku wiec juz sam nie wiem o co chodziUśmiech ogólnie pojawiły mi sie kłopoty ze skrzynią biegów
Odpowiedz
#7
Mam nadzieje, ze dobrze wszystko sprawdziłes przed zakupem... Można sprawdzić po nr VIN rok produkcji Twojego auta, w każdym razie zapraszamy do lektury forum, powinieneś znaleźć tu odpowiedzi na nurtujące pytania.
Odpowiedz
#8
Witam. Ale na zdjęciu rzeczywiście jest przedlift
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#9
No nie wiem sam Uśmiech ale na pewno nie jest po lifcie. Nie obyło się bez przygód w pierwszej trasce wypadł mi klocek hamulcowy ale udało sie to ogarnać przez odkręcenie przewodu i dokładne go zabezpieczenie. Skrzynia po wymianie oleju pracuje ciut lepiej poniewaz dziwny odglos czasem dochodzi miedzy 1-2 biegiem . No i spalanie tez troszke mnie zdziwło bo mysalałem ze bedzie duzo lepiej 16 LPG przy spokojnej jezdzie do 130 maxymalnie. Co jeszcze światła dla mnie sa za słabe nie wiem moze to winna żarówek ale włączam na razie zółte halogeny i jest w miare, albo po prostu tak kiepsko świecą w tym aucie. Także wymieniam we wtorek tarcze i klocki i jezdzimUśmiech Tarcze TRW 137zł sztuka a klocki ATE 89zł dobry wybór?
Odpowiedz
#10
Witam.
Wybór dobry.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości