Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WITAM
#11
A co z tym wiekiem samochodu ? To 2001 nie jest...
Odpowiedz
#12
w niektórych krajach przyjmuję się jako dtę produkcji moment jego rejestracji.

Stał długo w salonie nieużywany ;-)
v6
Odpowiedz
#13
Aż tak długo ?

Co do spalania... zwykle po oczyszczeniu klocków legenda pali o 1l mniej, to samo tyczy się świec itp. Inną kwstią jest odpowiednio dobrana mapa paliwowa.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#14
Czyli co trzeba koniecznie udać sie do gaziarza .Jest zamontowana instalacja landi renzo. Pozostaje jeszcze kwestia rozrzadu był wyminiany przy 171 tys. teraz Legend ma 231 tys.

A co do wiekuUśmiech w ksiażkach serwisowych jest wszytko wpisane na 2001 rok takze no pewnie stał samochód i wyjechał dopiero 2001 roku
Odpowiedz
#15
sprawdź tutaj:
http://numery-vin.auto-swiat.pl/

według tego, dziesiąta pozycja numeru VIN w Twoim przypadku powinna być 1
Odpowiedz
#16
Rok produkcji to 1998 ale tak jakby w kwitach 2001 Język
Pozatym zmieniłem juz klocki i tarcze poprawa znacznaUśmiech

Słuchajcie może ktoś miał problem ze skrzynią biegów bo mam taki dziwny odgłos miedzy 1-2 biegiem olej zmieniłem nie wiem co robić dalej moze ktos podrzuci jakis temat z góry dziekiUśmiech
Odpowiedz
#17
jeśli wymiana oleju nie pomogła ( mam nadzieje że użyłeś oryginalnego hondowskiego oleju ) to najprawdopodobniej tarczki w skrzyni do wymiany. Jest kilka tematów na forum odnośnie skrzyni automatycznej, poczytaj
Odpowiedz
#18
No użyłem innego oleju Ravanol Atf Z1. Jest troszke lepiej czasem potrafi jeszcze zgrzytnąć tym dziwnym dzwiękiemUśmiech
Zobaczymy jak będzie dalej moze cos sie poprawi a co myślicie o dolaniu dodatku do oleju do skrzyni biegów?
Odpowiedz
#19
Broń Cię Panie Boże.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#20
(11-14-2013, 1:08 )erwincichy89 napisał(a): No użyłem innego oleju Ravanol Atf Z1. Jest troszke lepiej czasem potrafi jeszcze zgrzytnąć tym dziwnym dzwiękiemUśmiech
Zobaczymy jak będzie dalej moze cos sie poprawi a co myślicie o dolaniu dodatku do oleju do skrzyni biegów?

Erwinie Ty sobie lepiej wylej Ravanol i wlej oryginalny ATF Z1 zgodnie z instrukcją serwisową. Wtedy skrzynia zacznie pracować jak należy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości