Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WITAM
#21
Ale jest rekomendowany dla hondy ten olej nawet na hondzie znajomy mechanik powiedział ze bez problemu moze byc ten ravanol. pojezdze jescze chwilke jak sie nie poprawi zmienie ten olej .
Peter ten hondowski olej jest lepszy ma jakies inne minerały?
Odpowiedz
#22
Na temat oleju do automatu pisano już wiele na naszym forum.
Kto rekomenduje Ravanol do Hondy - Honda Poland?
Odpowiedz
#23
Chodziło mi ze tam na tym Ravanolu pisało ze jest to olej do skrzyń hondy tym tez sie sugerowałem
Odpowiedz
#24
w przypadku naszych skrzyń ... nie sugerowałbym się takimi zapisami.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#25
No i Zima założonaUśmiech
Odpowiedz
#26
(11-14-2013, 6:58 )erwincichy89 napisał(a): na tym Ravanolu pisało ze jest to olej do skrzyń hondy

a czy nie czasem była tam gwiazdka z opisem "aprobata"?

O ile mi wiadomo Honda nie zaleca czy w jakikolwiek inny sposób nie dopuszcza innego oleju niż ich wałsny wyrób DW, Z1
v6
Odpowiedz
#27
hmm więc co z tym autem,jest młodsze od mojego a wygląda inaczej?
wtf?
Odpowiedz
#28
Twoje auto jest młodsze. Tamto ma w papierach, że pierwsza rejestracja była sporo później. Po VINie pewnie da się wyczytać rok produkcji.
Odpowiedz
#29
Jak zgłosi się do Hondy Polska, dadzą mu dokładną datę produkcji... tak jak ja zrobiłem.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#30
Rocznik Auta to 1998 VIN , lecz dość długo stało nie zarejstrowane bo prawie trzy lata w 2001 zostało zarejstrowane i tak wpisali w kwitach. Ksiązki serwisowe sa tez prowadzone od 2001 roku. Dlaczego tak jest nie wiem ale wszytko legal takze nie musze sie martwićUśmiech

Miał ktoś problem z Abs i Trc bo czasem potrafi mi sie zaświecić kontrolka;/ ostatnim czasem zmieniłem klocki i tarcze z przodu wiec tam raczej w porzadku wszystko mogą być to uszkodzenia kostki abs-u?

(11-17-2013, 4:41 )Legend95 napisał(a):
(11-14-2013, 6:58 )erwincichy89 napisał(a): na tym Ravanolu pisało ze jest to olej do skrzyń hondy

a czy nie czasem była tam gwiazdka z opisem "aprobata"?

O ile mi wiadomo Honda nie zaleca czy w jakikolwiek inny sposób nie dopuszcza innego oleju niż ich wałsny wyrób DW, Z1

Musze zobaczyć na tej butelce jak tam jest no narazie troszke poczyściłem budżet Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości