Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki olej do skrzyni
#11
olej ma aprobatę ATF HOnda Z1, ale jest tam gwiazdka, a nie potrafiłem się doszukać rozwinięcia.
Spróbuj zadzwonić np do serwisu amerykańców i zapytaj o zamiennik oleju Hondy do Acury RL 96,
v6
Odpowiedz
#12
Do swojego automatu lałem ten olej i wiele wiele innych z powodu opisywanych na forum problemów. Ze wszystkich które się przewinęły ten był najlepszy jakościowo, przynajmniej na taki wyglądał, smakował, i otwierając butelkę nie było czuć że już kiedyś pracował tak jak w przypadku jakiegoś orlenowskiego. Przeglądając neta, według danych i opinii użytkowników to chyba jedyny rozsądny "zamiennik"
Odpowiedz
#13
Do Hondy Concerto z automatem (rok 1991, silnik D16Z2) wlałem około 1500km temu właśnie olej Valvoline MaxLife ATF. Skrzynia działa bardzo dobrze, a i sam olej faktycznie sprawia dobre wrażenie organoleptyczne.
Mimo to do Legenda wlałem ATF Z1...
Odpowiedz
#14
pytanie czy aktualna jest jeszcze oferta Jarusnet ATF Z1 w cenie 50zł za 1L ?
http://www.honda-legend.pl/showthread.php?tid=447

a sprawa druga, mam skrzynie po wymianie czyli olej cały do wymiany.
instrukcja podaje pojemność 8L oleju, rozumuję więc, że należy zaopatrzyć się w taką właśnie ilość.
aha jeszcze jedna rzecz, jaki olej lejemy do mechanizmu różnicowego??
Odpowiedz
#15
za 140 zał 1l w hondzie
Odpowiedz
#16
honda jkk katowice:
atf-z1 - 63,96zł(brutto)/1L
DPSF - 65,19zł(brutto)/1L

dowiedziałem się, że są gotowi udzielić rabatu - negocjacje od 5%, niestety Pan był tajemniczy jeśli chodzi o ilość od której wystawia rabat.
Mają na stanie jakiś zapas, w razie większych ilości czas oczekiwania do 2 dni.

Ja potrzebuje 9l atf i 1l dpsf - myślę, że będzie podstawa do negocjacji jeśli znajdą się jeszcze jacyś chętni wśród Was.

Piszcie, ja ktoś będzie zainteresowany.
Ja muszę załatwić sprawę do końca tygodnia.
Odpowiedz
#17
jestem chętny na 5L atf z1
Odpowiedz
#18
proszę o zamieszczanie ogłoszeń w dziale do tego przeznaczonym.

to znkomicie nadaje się pod zakupy gruypowe, Trochę mało czasu, jeśli temat aktualny zrobimy nowy temat.
v6
Odpowiedz
#19
a to sorry, poprawie się:jezyk:

ale temat już nieaktualny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości