Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak sparować telefon..
#41
Po prostu po naciśnięciu przycisku na kierownicy powiedz "English".
Odpowiedz
#42
...jakby ktoś chciał pobawić się innymi językami to:

francais (czyt.: franse)
italiano (czyt.: italiano)
deutch   (czyt.: dojcz)
espanol  (czyt.: espaniol)

po tej komedzie, jeżeli nie chcemy zmieniać języka wystarczy nacisnąć na kierownicy 'powrót'.
Odpowiedz
#43
po sprawowaniu telefonu jak ktoś do mnie dzwoni jest OK mogę odebrać i rozmawiać natomiast jak ja dzwonię to cisza - nie słychać rozmowy
czy coś nie tak poszło podczas parowania urządzeń ?
Odpowiedz
#44
(11-07-2018, 16:57 )arek@epoczta.pl napisał(a): po sprawowaniu telefonu jak ktoś do mnie dzwoni jest OK mogę odebrać i rozmawiać natomiast jak ja dzwonię to cisza - nie słychać rozmowy
czy coś nie tak poszło podczas parowania urządzeń ?

Prawdopodobnie chodzi o ustawienia samego telefonu, tzn. trzeba ustawić aby telefon używał zestawu bluetooth również dla połączeń wychodzących.
Odpowiedz
#45
dzwoniąc mam do wyboru
głośnik, iphone, oraz zestaw tam jakoś się to nazywa i domyslnie w aucie to jest wybrane
może chodzi że to iphne8 i jakiś nie kompatybilny ?
Odpowiedz
#46
Według mnie to taka cecha HF w Legend. Kilka telefonów i to samo. Jak dzwonią to ok, odbiera, ale jak dzwonisz to trzeba czasami poczekać aż ktoś odbierze, a potem ręcznie przestawić na telefonie na bluetooth. Jak się łączy to nawet widać jak przy wybieraniu na telefonie jest przez BT a potem sam się przełącza na telefon. Widocznie stare wersja BT i nie chcialo się hondzie wypuścić update'u.
Odpowiedz
#47
(11-08-2018, 19:22 )wik napisał(a): Według mnie to taka cecha HF w Legend. Kilka telefonów i to samo. Jak dzwonią to ok, odbiera, ale jak dzwonisz to trzeba czasami poczekać aż ktoś odbierze, a potem ręcznie przestawić na telefonie na bluetooth. Jak się łączy to nawet widać jak przy wybieraniu na telefonie jest przez BT a potem sam się przełącza na telefon. Widocznie stare wersja BT i nie chcialo się hondzie wypuścić update'u.

Spróbuj użyć opcji "redial". Wtedy od razu dobrze łączy.
Odpowiedz
#48
(11-08-2018, 19:51 )Reddwarf napisał(a): Spróbuj użyć opcji "redial". Wtedy od razu dobrze łączy.

Też tak robię, ale problem jest, że nie zawszę to na ostatni numer chcę dzwonić.
A poza tym, i tak ze trzy razy muszę mówić redail, bo a to na francuski, a to na niemiecki język się ustawia.
Odpowiedz
#49
(11-11-2018, 17:21 )wik napisał(a): A poza tym, i tak ze trzy razy muszę mówić redail, bo a to na francuski, a to na niemiecki język się ustawia.

A to już kwestia potrenowania angielskiej wymowy. System jest dosyć tolerancyjny dla różnych akcentów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości