Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak sparować telefon..
#1
no właśnie.. instrukcję do auta będę miał za tydzień i mnie strzela.. udało mi się język głosowo zmienić w aucie ale teldfonu podłączyć to już nie Wywracanie oczami
jakieś tipy? telefon to galaxy s2plus..
Odpowiedz
#2
Telefon musi być w trybie DISCOVERY.
Wciskasz górny klawisz telefonu po lewej stronie kierownicy: Mówisz: PHONE SET UP, dalej wybierasz opcję PAIR.
Później zgodnie z instrukcjami gadającej laski Oczko ; należy nadać kod parujący telefon i kod uruchomienia systemu bluetooth.
Parowanie można wykonać jedynie w czasie postoju auta.
PowodzeniaUśmiech
Odpowiedz
#3
Mnie się udało bez problemu sparować HTC Sensation, nie działają natomiast wszystkie funkcje.

Nie mogę przesłać książki telefonicznej z telefonu do samochodu tzn. niby się przesyła, nawet dosyć długo, ale potem nie widać żadnych kontaktów. Czy ktoś może się orientuje jak to zrobić.

Można gdzieś znaleźć listę kompatybilnych telefonów?
Odpowiedz
#4
(11-15-2013, 21:22 )wlodek napisał(a): Mnie się udało bez problemu sparować HTC Sensation, nie działają natomiast wszystkie funkcje.

Nie mogę przesłać książki telefonicznej z telefonu do samochodu tzn. niby się przesyła, nawet dosyć długo, ale potem nie widać żadnych kontaktów. Czy ktoś może się orientuje jak to zrobić.

Można gdzieś znaleźć listę kompatybilnych telefonów?

Nie mam 100% pewności ale w przypadku tego zestawu wchodzi w grę tylko ustne zapisanie kontaktów.
Odpowiedz
#5
udało się sparować Uśmiech duże dzięki Uśmiech
ale jeszcze jeden problem.. odbieram połączenie kierownicą ale nic nie słychać w głośnikach ani mnie przez mikrofon.. audio się wycisza ale rozmowa tylko przez słuchawkę?
Odpowiedz
#6
byc może detal-sprawdź ustawienie głośności komend głosowych czy samego BT.

KOrzystam z nokii 6500c, ale nie jestem zbyt zadowolony bo ponoc mnie nie słychać.
v6
Odpowiedz
#7
rozwiązanie okazało się proste Uśmiech
odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Uśmiech
działa Oczko
Odpowiedz
#8
u mnie był taki myk - zgodnie z instrukcją parowałem fona. 6 razy mi się nie udawało. Instrukcja mówi by po kodzie pin podawanym do HFT powiedzieć "enter" . Zdążyłem się zirytować bo ciągle mój fon HFT nie znajdował. za 7 razem zamiast enter powiedziałem "ok" i HFT zaczęło nadawać dzięki czemu mój fon go znalazł.
Odpowiedz
#9
(11-15-2013, 21:50 )Peter napisał(a):
(11-15-2013, 21:22 )wlodek napisał(a): Mnie się udało bez problemu sparować HTC Sensation, nie działają natomiast wszystkie funkcje.

Nie mogę przesłać książki telefonicznej z telefonu do samochodu tzn. niby się przesyła, nawet dosyć długo, ale potem nie widać żadnych kontaktów. Czy ktoś może się orientuje jak to zrobić.

Można gdzieś znaleźć listę kompatybilnych telefonów?

Nie mam 100% pewności ale w przypadku tego zestawu wchodzi w grę tylko ustne zapisanie kontaktów.

W KB1 nie da się. można tylko "ręcznie" wprowadzić chyba 50 nr do pamięci samochodu
Odpowiedz
#10
U mnie działa ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości