Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 by Kate
#21
(12-10-2013, 6:33 )jasinski napisał(a): Legenda takie wiatry nie ruszają Uśmiech
Ile pali Ci benzyny Honda ? (rozumiem, że nie masz gazu). U mnie na 39 litrach gazu średnio robię 220 km po mieście, ale zawalidrogą na pewno nie jestem Uśmiech




WOW ale wynik Uśmiech

tak naprawdę nie liczę spalania, nie dlatego że mam pełny portfel czy śpię na pieniądzach ale dlatego ,że czasami statystyki przerażają Uśmiech

ogólnie co zauważyłam...

trasa na pełnym baku w tych warunkach wyszło 650 km zasięgu do dolnej kreski
nie wiem jak było by w warunkach wiosenno-letnio-jesiennych gdzie warunki drogowe są oczywiście zdecydowanie lepsze...
klima była nie używana.

w mieście to tak 100 km za 100 zł jazdy tylko w mieście a jak troszkę złapię trasy do okolicznych miast Gdańska do wychodzi 70-80 zł za 100 km.
problem taki,że Gdańsk to duże miasto i korki są praktycznie wszędzie Smutny

mój chłopak porusza się bmw m3 e46 3.2 343 km i tam spalanie jest takie samo a nawet przy oszczędnej jeżdzie wychodzi mniej ale moja legenda to przy niej żuuuuułwwww Smutny

innymi na wiosnę na 100% montuje instalację gazową, w sprawdzonym i renomowanym zakładzie Panowie życzą sobie 4,5 tyś
zrobią wlew pod klapka wlewu paliwa i pokrywa silnika również zostanie na miejscu.

pozdrowionka
Odpowiedz
#22
Rekord w trasie to 11,4 albo 11,6 lgp/100km, czyli taniej niż dieslem.
Klima jest najczęściej włączona w trybie econ albo full, bez klimy nie jeżdzę w ogóle.
Po pierwsze - zdecydowanie masz lepszy gust od Twojego chłopaka Oczko
Po drugie - montuj gaz, to auto naprawdę świetnie jezdzi na gazie, spokojnie licznikowe 220 na gazie idzie, nic mi nie faluje, ja nie czuję róźnicy. No i jest jakby nie patrzec 2x taniej.
Odpowiedz
#23
(12-11-2013, 0:31 )jasinski napisał(a): Rekord w trasie to 11,4 albo 11,6 lgp/100km, czyli taniej niż dieslem.
Klima jest najczęściej włączona w trybie econ albo full, bez klimy nie jeżdzę w ogóle.
Po pierwsze - zdecydowanie masz lepszy gust od Twojego chłopaka Oczko
Po drugie - montuj gaz, to auto naprawdę świetnie jezdzi na gazie, spokojnie licznikowe 220 na gazie idzie, nic mi nie faluje, ja nie czuję róźnicy. No i jest jakby nie patrzec 2x taniej.


Lubie to!

Uśmiech

opony zakupione ufo na warsztacieUśmiech


[Obrazek: 9t4i.jpg]

Uploaded with ImageShack.us



wybór opon jak na moje oko idealny, bałam się jazdy automatem w zimę ale nie widzę żadnej różnicy w sumieUśmiech
Odpowiedz
#24
Przy systemach jakie Legenda ma ABS TCS żadna zima nie będzie straszna Uśmiech
Odpowiedz
#25
Ładniutka Legenda widać dbana dobrze. Co do LPG u mnie spisuje się super koszt przejechania 100km to jakies 40zł Uśmiech
pracuje na gazie równiutko i płynnie także polecam.
Odpowiedz
#26
dobry wybor na legende bez gazu, przynajmniej teraz wiesz co i gdzie zamontuja
jakiej firmy chcesz instalacje?
Odpowiedz
#27
(12-30-2013, 3:42 )IWAN napisał(a): dobry wybor na legende bez gazu, przynajmniej teraz wiesz co i gdzie zamontuja
jakiej firmy chcesz instalacje?

Panowie zaproponowali mi wysoki zestaw BRC...
Odpowiedz
#28
A ja ze swojej strony zaproponuje zestaw na sterowniku LPG Tech. porządny sterownik i sporo można przy nim "pogrzebać".
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#29
Potwierdzam LPGTech'a
U mnie LPG najpierw działało na Prinsie później LPGTech. Instalacja ma 10 lat, najechane 200tkm.
Odpowiedz
#30
problem jest tylko taki, że ten sprawdzony zakład działa i współpracuje tylko z brc
chwalą swoje, nie negują dobrej opinii innych producentów

innymi czy wasze propozycje wskazują , iż BRC jest nie dobre?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości