Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 by Kate
#41
(01-25-2014, 21:36 )IWAN napisał(a): delfinek tez fajne autko ale dla wielu to juz nie jest limuzyna Oczko

też jestem dokładnie tego samego zdania...
mam dylemat auto mi się bardzo podoba ale ważnych rzeczy mi brakuje niestety...

kb1 jest jakieś "małe" przy KA9

dlatego jeszcze rozważam Audi A8 D2 polift

w tym przedziale cenowym ciężko znaleść coś lepszego

moje auto ma stan nie naganny, ale brakuje też gazu
spalanie 17 l jest do zaakceptowania ale nie na długie wyjazdy czy poruszanie się przez zatłoczone miasta na dłuższą metę.


+ 5 tyś. zainwestować w gaz to uważam ,że lepiej się rozstać i zmienić na coś podobnego z napędem 4WD wbudowana navi a to jak sami Panowie wiecie duży przeskok.

ogólnie "nie chcem ale muszem" Uśmiech
potrzebuje jednego auta teraz do wszystkiego z reszty schodzę, nie ma sensu utrzymywać trzech aut w rodzinie....

pozdrowionka
Odpowiedz
#42
Na litośc boską przyjedż do Torunia a będziesz go miała za niecałą trójkę

Co do A8 to ostatnio wypowiadałem się na ten temat i dobrze to przemyśl obyś potem nie płakała Legendzie wróć.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#43
Kate moim zdaniem lepiej wybrać KB1 niż A8. Znalezienie zadbanego A8 graniczy z bardzo dużym szczęściem. Może Lechu pomógłby Ci znaleźć zdrowy egzemplarz A8. KB1 raczej nie są tak ujeżdżane pozatym ludzie z forum będą w stanie ci pomóc w razie co. Najlepsze rozwiązanie to założyć LPG u ZIBI54 i śmigać dalej KA9 Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#44
jesli A8 to D3 Oczko
Odpowiedz
#45
Kup KB1 a pożałujesz, że sprzedałaś KA9 Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#46
(01-27-2014, 3:22 )Legend95 napisał(a): Kup KB1 a pożałujesz, że sprzedałaś KA9 Szczęśliwy


konkrety proszę Uśmiech



p.s Zibi54 czy Ty zajmujesz się montażem gazu?
czy mógłbyś napisać coś o cenie i na jakich podzespołach?
Odpowiedz
#47
jak bardzo będziesz żałować nie wiem, aczkolwiek ja żałuję tak bardzo, że pragnąłem odkupić moją KA7, której pozbyłem się robiąc miejsce na KB1.
v6
Odpowiedz
#48
[Obrazek: ag2e.jpg]


mały update bo pojawił się problem...
było pęknięcie ale przy wjeżdzie na posesje na krawężniku chyba było naprężenie i poszło dalej...

jakby tego było mało 3 dni czekania na szybę i pojawił się problem z uszczelką zewnętrzna szyby.
koszt w aso ponad 2k zł zamienników brak ale na szczęście udało się ją odzyskać ponieważ już kiedy kupiłam auto szyba nie była oryginalna...

przy wymianie szyby tel. z warsztatu...


[Obrazek: mhc6.jpg]



taka sytuacja...

dobrze ,że obok warsztat lakierniczy był więc panowie co mogli oczyścili,zakonserwowali i nowa szyba wstawiona.

polecam przy okazji firmę an-glass z Gdańska

tak miłej i rzetelnej obsługi to teraz praktycznie się nie spotyka.

pozdrawiam
Odpowiedz
#49
http://tablica.pl/oferta/honda-legend-bl...d8c1d0a95e
Odpowiedz
#50
(02-04-2014, 7:39 )erwincichy89 napisał(a): http://tablica.pl/oferta/honda-legend-bl...d8c1d0a95e

przepraszam w jakim celu wklejasz mi linka z mojego ogłoszenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości