Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W-wa- serwis mechaniczny
#1
Poproszę o info, gdzie mógłbym podjechać KA3. Szukam warsztatu, który zna i ogarnia Legendy w tej wersji
Odpowiedz
#2
Trudno będzie znaleźć konkretny zakład, który ogarnia Legend I gen. Trzeba trochę siedzieć w temacie tych samochodów, żeby je dobrze znać. Te samochody zawsze w Polsce były rodzynkami.
Łatwiej znaleźć ogarniętego mechanika znającego dobrze mechanikę samą w sobie, który miał styczność z ze starymi japońskimi samochodami i ich ówczesną techniką. Który ma też w sobie trochę pokory i nie bierze się za rozkręcanie samochodu nie czując się na siłach.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#3
Czytalem dobre opinie o Panu Piotrku z Radzymina na forum accorda www.hondcar.pl kiedys do niego dzwonilem wydaje sie ze zna temat hond i jest pomocnym czlowiekiem. Znajdz w google jego strone przedzwon moze sie dogadacie.
Odpowiedz
#4
i zawczasu ustal cenę Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
Przyprowadż autko do Torunia a pomogę. Sam takim jeżdżę.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
I to jest chyba lepsze rozwiązanie, bo w Warszawie z dobrymi mechanikami, mającymi pojęcie o hondach większych niż Civ, jest jak z Yetti ... ktoś ponoć kiedyś widział.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#7
W-wie ze starszymi Hondkami <90 roku to jeszcze 3 lata temu było można kogoś o nie zapytać- mam na myśli Preludki II i III gen i Accordy IV gen i III=CA5. Z Toyotami, było i jest źle- Supra mk III, czy mr2 aw11... ale serwisowanie Subaru SVX'a lub Nissana Pulsara NX to jest kara za nie wiem jakie grzechy- horror i/lub tragedia.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jutro Legend'ka jedzie na reparacje budy a po tym jak zostanie przywrócony jej pierwotny urok dopieszczę autko mechanicznie pewnikiem z pomocą Forumowicza
Odpowiedz
#8
W W-wie magicy od subaru są na Bajecznej.

SVXy nie są im straszne..
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#9
od Citroena też się kilku znajdzie, ale chyba nie o to koledze Łojecowi chodziło
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#10
Strasznie to wyglądał/jechał SVX mojego Kolegi jak wyjechał z Bajecznej. Magik od SVX to rm auto w okolicach Wrocka- tylko informacyjnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości