Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozrusznik
#1
Witam. Mam pytanko czy duzo pracy jest przy wymontowaniu rozrusznika? Bo mechanik jak dzwonilem do niego to powiedzial ze jest przy tym duzo pracy i ze trzeba troche zawieszenia rozkrecic zeby wyjac rozrusznik. I nie wiem czy to co powiedzial to prawda czy chce mnie w koszta wpedzic. Dziekuje pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Zgodnie z serwisówką - tak jest rzeźba przy zawieszeniu (chyba półoś, wahacz dolny, nie pamiętam czy nie coś jeszcze) i kolektor wydechowy i alternator też zalecają zdjąć. Ogólnie jest zabawa.
Czy istnieją jakieś metody prostsze- nie wiem, mechanicy niech się wypowiedzą Uśmiech
Odpowiedz
#3
woodieh dzięki za odpowiedź.

Czy może ktoś z was regenerował rozrusznik w swojej hondzie, jeżeli tak to u kogo i jaki koszt takiej regeneracji? Poszukuję kogoś kto regeneruję z Warszawy lub okolic ale jeżeli będzie potrzeba to i wyślę poza mazowieckie. Koszt nowego w serwisie autowitolin 3380 zł szok... mechanik nie może znaleźć jak on to powiedział "szczotkotrzymaczy" (może coś pasuje z innego modelu hondy?

Po ciężkich bojach przez różnych mechaników/elektryków którzy nie zrobili mi rozrusznika, kupiłem używany rozrusznik który jest w naprawdę bardzo dobrym stanie i Honda odpala bez problemowo. Największym problemem żeby zrobić regenerację były "szczotkotrzymacze" których nie można było nigdzie dostać.
Odpowiedz
#4
(11-26-2013, 20:08 )limak33 napisał(a): woodieh dzięki za odpowiedź.

Czy może ktoś z was regenerował rozrusznik w swojej hondzie, jeżeli tak to u kogo i jaki koszt takiej regeneracji? Poszukuję kogoś kto regeneruję z Warszawy lub okolic ale jeżeli będzie potrzeba to i wyślę poza mazowieckie. Koszt nowego w serwisie autowitolin 3380 zł szok... mechanik nie może znaleźć jak on to powiedział "szczotkotrzymaczy" (może coś pasuje z innego modelu hondy?

Po ciężkich bojach przez różnych mechaników/elektryków którzy nie zrobili mi rozrusznika, kupiłem używany rozrusznik który jest w naprawdę bardzo dobrym stanie i Honda odpala bez problemowo. Największym problemem żeby zrobić regenerację były "szczotkotrzymacze" których nie można było nigdzie dostać.

U mnie też z miejsca był rozrusznik do wymiany ale mechanik odesłał do znajomego i kosztowało mnie to 300-500zł w tej granicy.
Aktualnie mam problem z kolektorem i wydechem, końcowy sie rozwalił wspawana jest część końcowa z innego auta a ten kolektor to tylko gdzieś w używce albo aso z tego co słyszałem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości