Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99` Szczecin C35A5
#71
Wojtek, myślę że zaśmiecanie komuś wątku własnymi zdjęciami nie jest najlepszym pomysłem
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#72
(07-10-2014, 18:05 )K278 napisał(a): Wojtek, myślę że zaśmiecanie komuś wątku własnymi zdjęciami nie jest najlepszym pomysłem

Rzeczywiście nie było to dobrym pomysłem. Jestem tak zafascynowany tym samochodem, że musiałem się nim pochwalić i chciałem jakoś nawiązać do zdjęć Hondy przystrojonej do ślubu jakie dodał pawelszczecin. Nie chciałem zaśmiecać wątku.
Odpowiedz
#73
(07-11-2014, 6:18 )Wojtek napisał(a):
(07-10-2014, 18:05 )K278 napisał(a): Wojtek, myślę że zaśmiecanie komuś wątku własnymi zdjęciami nie jest najlepszym pomysłem

Rzeczywiście nie było to dobrym pomysłem. Jestem tak zafascynowany tym samochodem, że musiałem się nim pochwalić i chciałem jakoś nawiązać do zdjęć Hondy przystrojonej do ślubu jakie dodał pawelszczecin. Nie chciałem zaśmiecać wątku.

W takim razie usuń post i załóż/dołącz foty do odrębnego wątku.
Odpowiedz
#74
Chciałem usunąć, ale widocznie jestem zablokowany i nie mogę usunąć wpisu...
Odpowiedz
#75
OT zamknięty. Z nowych rzeczy wymienione tuleje stabilizatora tył OE, olej na Valvoline Synpower 5W40 i zamontowane lusterko wsteczne wewnętrzne fotochromatyczne. Bajer pierwsza klasa. Wkrótce wymiana oleju w skrzyni biegów oraz filtra.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#76
W wątku nic się nie dzieje. Auto w styczniu zmieniło właściciela. Został nim forumowicz siwy85 ze Szczecina. Auto czasem widuje. Mam do niego ogromny sentyment. Sprzedałem ale niestety powoli znowu zaczynam za Legendem się rozglądać. Ciężko się przwyczaić do innego auta mając wcześniej Legenda.
Odpowiedz
#77
to jest straszne... ja już prawie rok bez Legenda, przesiadłem się do 407 na pełnym wyposażeniu (łącznie z webasto...) i już mnie nosi. Taki powrót do Legenda byłby świetnym rozwiązaniem. Jak te 4-cylindrowce kiepsko brzmią Smutny
Odpowiedz
#78
Mnie się udało niespełna 2 miesiące "odpocząć" od tego auta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości