Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99` Szczecin C35A5
#11
kasztanimy Ci temat Język
Odpowiedz
#12
Też mieszkam w Szczecinie, więc jak pogoda się ustabilizuje któregoś wieczora można ruszyć w miasto Uśmiech
Odpowiedz
#13
E no to ameryka zgadamy się któregoś razu Oczko
Odpowiedz
#14
hehe, dziki zachód. dołączam Uśmiech
Odpowiedz
#15
ostatnio chodzę zadowolony bo auto wymyłem i prezentuje się fajnie. Byłem również odebrać dowód i śr. spalanie LPG wyszło ok. 14L Byłem zawsze anty na LPG ale stwierdzam że pancerna jednostka Hondy dobrze znosi trudy LPG. Duży uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#16
LPGa się nie boi. W moim od 10 lat, w tym roku była zmiana butli. Zrobione prawie 200tys na gazie i jeździ...
Odpowiedz
#17
W mojej Legendzie LPG od 3 lat i zrobione ok 30-40kkm silnik w bardzo dobrej kondycji więc polata.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#18
fajnie się czyta takie opinie.
jestem już zdecydowana na montaż gazu na 100%
pozdrawiam
Odpowiedz
#19
warto LPG. Ja nadal dochodzę do ładu z chłodzeniem w aucie. Kilka dni temu strzelił górny wąż chłodnicy (zrobiła się niewielka dziura ale obryzgało cały silnik) zamówiony w ASO odebrany i wkrótce będę montował. Narazie auto stoi w garażu bo przy takiej pogodzie nie ma chęci wychodzić z domu żeby się nawet gdzieś przejechać. Po świętach biorę się za przednie reflektory papier wodny 2000 mleczko do polerowania i będą jak nowe. Pokaże efekt przed i po. Po Nowym Roku wymieniam olej na Valvoline 10W60 VR1. Wczoraj z kuzynem robiliśmy hamulce w Primerze P12 i po robocie przewiozłem go Legendą. Był wniebowzięty Duży uśmiech planuje już zmianę samochodu.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#20
Potwierdzam, zamontowałem gaz przy stanie 149 000 km i po przejechaniu ponad 20 000 km zero problemu....za to jaka radość po przeliczeniu kosztów przejazdu 100 km w stosunku do benzyny Uśmiech
Polecam zdecydowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości