Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99` Szczecin C35A5
#31
dzisiaj zakończenie prac przy aucie w tym roku ewentualnie kosmetyka zostanie. Wymieniłem filtr fazy lotnej i olej. Zresetowałem komputer i muszę powiedzieć że silnik chodzi ciszej i przy jeździe nie odczuwalna jest różnica między benzyną a gazem w końcu. Auto dużo lepiej na pedał gazu reaguje. Wkrótce HAKP organizuje spot w Szczecinie można by się podłączyć kolega GS300 ma podjechać drugi LS400. Chętni niech napiszą pw do mnie.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#32
HAKP?
a co to jestUśmiech
Odpowiedz
#33
(12-22-2013, 6:22 )kate napisał(a): HAKP?
a co to jestUśmiech

HONDA ACCORD KLUB POLSKA
Odpowiedz
#34
prawidlowe podejscie do auta masz robisz co trzeba i tak trzymaj!! a co do wkladki K&N to raczej bym nie wierzyl w przyrosty mocy ale silnikowi na pewno bedzi lepiej sie oddychac Uśmiech



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#35
mały update. Wcześniej przed wymianą wkładki k&n i filtrów gazu spalanie gazu wahało sie między 20-21 LPG. Dzisiaj po przejechaniu 100km po mieście i dość dynamicznym stylem jazdy zatankowałem do pełna 18,1l. Spalanie spadło a auto dynamiczniej sie zbiera. Taki był zamiar Duży uśmiech Zdrowych wesołych świąt wszystkim userom tego forum.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#36
Kontynuujemy prace dzisiaj auto zostało dokładnie umyte i będę robił konserwację nadkoli i podwozia oraz zakupiony środek do pielęgnacji skóry. Pogoda super więc można działać Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#37
(12-28-2013, 18:59 )pawelszczecin napisał(a): Kontynuujemy prace dzisiaj auto zostało dokładnie umyte i będę robił konserwację nadkoli i podwozia oraz zakupiony środek do pielęgnacji skóry. Pogoda super więc można działać Uśmiech


jakim środkiem konserwujesz skóry?
konserwacja nadkoli na plus
gdyby jeszcze jakoś tylne udało by się wygłuszyć była by bajka...
Odpowiedz
#38
Skóry zostały przeczyszczone Mleczkiem TURTLE WAX Platinum Leather Cleaner Conditioner. Po 2 krotnym przetarciu skór są błyszczące i zrobiły się bardzo miłe i miękkie w dotyku. Dzisiaj raz jeszcze czynność powtórzę. Co do konserwacji drobne ogniska rdzy oczyściłem i naniosłem BRUNOX EPOXY. Do nadkoli zastosowałem DEN BRAVEN Spray do profili zamkniętych. Podwozie zostało pokryte BOLLem na pędzel a w trudno dostępnych miejscach DEN BRAVEN spray do podwozia. Dzisiaj jeszcze raz w nadkola dam BRUNOXA i po przeschnięciu nałożę BOLL na pędzel. Ma bardzo dobre właściwości wygłuszające może ciszej będzie trochę.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#39
W jaki sposób wydarłeś z nadkoli piach i błoto z fabrycznej konserwacji? czy ciągnales z pędzla po tym syfie?

ponowna konserwacja i wygłuszenie gołej blachy najlepiej wychodzi rozcieńczonym w rozpuszczalniku klejem do szyb, nakładanym natryskowo Uśmiech
Odpowiedz
#40
Nadkola dobrze umyłem Carcherem a później benzyna ekstrakcyjną powycierałem resztki piachu. Nie czyściłem do gołej blachy ale do fabrycznej konserwacji. Generalnie operację zamierzam powtórzyć ale w marcu jak sie cieplej zrobi bo teraz trochę długo schnie. Dzisiaj jadąc lewym pasem trafiłem na VOLVO s40 2.4 d5 jadę sobie 80km/h kulturalnie a gościu hamuje bez potrzeby i mając 400m do skrzyżowania jedzie 20km/h i turla sie do skrzyżowania a mnie już gotuje zjechałem na prawy zapaliło sie zielone i gosc do deski no to ja tez i na 2 biegu miałem 2 długosci przewagi przy 150km/h odpuscił był juz daleko za mna a ja zwolniłem do przepisowych 70km/h i jechałem normalnie Oczko
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości