Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99` Szczecin C35A5
#41
(12-31-2013, 6:55 )pawelszczecin napisał(a): Nadkola dobrze umyłem Carcherem a później benzyna ekstrakcyjną powycierałem resztki piachu. Nie czyściłem do gołej blachy ale do fabrycznej konserwacji. Generalnie operację zamierzam powtórzyć ale w marcu jak sie cieplej zrobi bo teraz trochę długo schnie. Dzisiaj jadąc lewym pasem trafiłem na VOLVO s40 2.4 d5 jadę sobie 80km/h kulturalnie a gościu hamuje bez potrzeby i mając 400m do skrzyżowania jedzie 20km/h i turla sie do skrzyżowania a mnie już gotuje zjechałem na prawy zapaliło sie zielone i gosc do deski no to ja tez i na 2 biegu miałem 2 długosci przewagi przy 150km/h odpuscił był juz daleko za mna a ja zwolniłem do przepisowych 70km/h i jechałem normalnie Oczko

ja również uważam ,że wbrew pozorom KA9 wcale nie jest wolnym czy zamulonym autem Uśmiech
Odpowiedz
#42
Ostatnio wymieniony płyn do wspomagania PSF Fluid i teraz wspomaganie chodzi bardzo dobrze. W lutym jadę na wymianę rozrządu do Checkera. Auto spisuje się bardzo dobrze. Zamówiłem też żarówki do podświetlenia deski i przycisków T1 14V tak jak kolega K278 zalecał.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#43
[Obrazek: iirv.jpg]

Dla ciekawości podam że dzisiaj przyszła pompa wody z Japonii i co ciekawe w AISIN są zdarte w dwóch miejscach znaczki HONDA. Więc za mniej niż ok 1/2 ceny mamy oryginał. Pozdrawiam
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#44
(01-17-2014, 4:20 )pawelszczecin napisał(a): [Obrazek: iirv.jpg]

Dla ciekawości podam że dzisiaj przyszła pompa wody z Japonii i co ciekawe w AISIN są zdarte w dwóch miejscach znaczki HONDA. Więc za mniej niż ok 1/2 ceny mamy oryginał. Pozdrawiam

ile kosztuje taki zestaw? i może ktoś kto już wymieniał robocizna (rząd wielkości)
Odpowiedz
#45
Niszczenie znaków marek u producentów OEM zwykle wiąże się z brakiem akceptacji przez KJ
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#46
Chyba nie K278. Jeśli AISIN nie usunąłby znaków OEM to Honda mogłaby zarzucić firmie która dla niej produkuje że sprzedaje produkt za 1/2 ceny.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#47
(01-17-2014, 18:14 )pawelszczecin napisał(a): Chyba nie K278. Jeśli AISIN nie usunąłby znaków OEM to Honda mogłaby zarzucić firmie która dla niej produkuje że sprzedaje produkt za 1/2 ceny.

Gdyby nie musieli usunąć znaków to nie sprzedawaliby za 1/2 ceny
Odpowiedz
#48
Fakt, że te 1/2 ceny to i tak więcej niż dostaną od hondy
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#49
Panowie siedzę w branży 8 lat i wiem co mówię. Przecież Honda czy inni producenci nie produkują wszystkich części sami dla siebie. Dlaczego w przypadku Lemfordera do VW jest zmazane loga w tym samych miejscach co OE a jest połowę tańszy. Czasami żałuję że zdradzam takie tajemnice na forach bo średnio raz na miesiąc jeździmy na szkolenia i producenci sami nas uświadamiają jak jest.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#50
hałasuje Ci ta rolka od klimy czy wymieniasz tak na zaś ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości