Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o tym uchwycie :D
#1
Witajcie!

ostatnio naszła mnie chęć na kupno uchwytu do mojego telefonu (do używania navi, bo jest genialna Duży uśmiech) i zastanawiałem się nad tym wynalazkiem:


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item953934682_uchwyt_nokia_n95_8gb_folia_ladowarka.html">http://www.allegro.pl/item953934682_uch ... warka.html</a><!-- m -->

Chciałbym się dowiedzieć czy to się nie będzie odginało w czasie jazdy bo wiem, że się trzęsie, ale mi to nie przeszkadza. W zestawie mamy ładowarkę - przydatny gadżet. Fakt nie jest to dużo pieniędzy, więc myślę, że to kupię. Jeszcze poszukam w sobotę trochę po warszawie i jak nic nie znajdę to go wezmę. Chyba, że odradzicie Uśmiech
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz
#2
uchwycik spoko, mam podobny u siebie. Jeśli chodzi o bujanie to ja zamontowałem go tak, że dołem prawie dotyka deskę rozdzielczą więc bujanie prawie nie występuje.
Odpowiedz
#3
cena taka, że warto spróbować Uśmiech
ja tam telefony po kieszeniach trzymam :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#4
ja też tylko jak kieruje mnie nawigacja to nie mam go gdzie trzymać Duży uśmiech
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz
#5
spróbuj podkładkę typu GECO :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#6
Podkładka sama w sobie jest genialna tylko właśnie jak telefon leży na desce to słabo widać. :cry:
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz
#7
Ja wlasnie mam podkladke za galka biegow i nawigacje tez widze Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
Ja tez mam taki telefon ale nie korzystam z jego nawigacji tylko z takiej "prawdziwej", wiec nie ma problemu z uchwytem. A jak juz sobie kupisz Legenda Smirnoff to jest tam takie fajne miejsce pod popielniczka, gdzie sobie komorka spokojnie lezy i dobrze ja widac Oczko
Odpowiedz
#9
mam już zestawik i jestem mega zadowolony Duży uśmiech ten uchwycik jest super jak za taką cenę + ładowarka i folia na wyświetlacz Duży uśmiech jak ktoś będzie szukał to niech się nie zastanawia tylko bierze Uśmiech
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości