Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ka7 podciśnienia, burdel pod maską.
#11
Kajtan liczę na Ciebie Uśmiech rozumiem że przed świętami pewnie sporo innych obowiązków, ale będę wdzięczny za te zdjęcia jeśli uda Ci się je pstryknąć do końca roku. pzdr
Odpowiedz
#12
Mam fotki, ale... Nie znalazłem niektórych miejsc z Twoich oznaczeń. W niektórych miejscach masz wężyki, których u mnie nie ma.

Fotki wklejam starając się znajdować Twoje miejsca zaczynając od A1, A2, A3, przez B i idąc do C.

   
Chyba A1, A2 i A3?

   
A1,A2,A3 od tylu...?

   
Teraz widzę, że strefa C.

   
A1, A2, A3

   
ogólny A1,A2,A3 i B2


Kolejne niezbyt wyraźne fotki, ten aparacik nie umie ostrzyć, a Nikon D200 został w domu.

   
widok z góry na chyba B1?

   
B2, jak widać inne niż u Ciebie totalnie.

   
szersze spektrum na B2

   
chyba B3?

   
chyba B3 z góry?


i jeszcze.

   
być może B3?

   
i wciąż B3?

   
C2

   
C2, brakuje C1

   
C1 i C2
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#13
Kajtan dziekuję Ci serdecznie, podrukuje sobie te zdj. i zrobię porównanie w garażu jak to u mnie wygląda, może chociaż część rzeczy mi to wyjaśni. Coś czuje że i tak wycieczka do Gd mnie czekaUśmiech, przyjade wtedy na poł godzinki porównać ewentualnie czego ostatecznie mi brakuje, a co mogę wyrwać i wyrzucić w kibel. Jeśli oczywiście znajdziesz chwile żeby otworzyć mi maskę Twojej lali Uśmiech przywiozę od razu w pełni zasłużoną flaszkę. Wycieczka myśle że i tak nie szybciej jak koniec stycznia. Będziemy w kontakcie , jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz
#14
W odwiedziny serdecznie zapraszam, flaszkę możesz sobie darować - jestem z tych niepijących. Zresztą za taką pomoc nie wyobrażam sobie brać gifta.

A może zrób głowne zdjęcie maski i dokładnie pokaż strzałkami gdzie masz każde A1, A2, A3, B1, B2. Albo gdzie Ci się zaczynają C1 i C2.
Nie wiem, czy model 235KM TypeII nie różni się czymś pod maską...
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#15
Możesz mieć rację, mogą się trochę różnić. Przysiądę do tematu w weekend i porobię lepsze fotki. C1 i C2 już namierzylem skąd wychodzą strzele tylko jakieś dobre zdjęcie. potem ewentualnie ustalimy gdzie one zmierzają bo u mnie są ucięte w połowie. Jeśli chociaż część uda się pospinać przez internet to będę zadowolony. Zdjęcia już podrukowane, opisane powalczę w weekend ale łatwo nie będzie. Pozdro w kontakcie.
Odpowiedz
#16
Skupiłem się na strefie C dokładnie opisując skąd te węże wychodzą.
   
   
   
   


   


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#17
wydaje mi sie że lepszym pomysłem będzie nagranie filmiku jak te rurki przebiegają
Odpowiedz
#18
to nagraj mi taki filmik będę serdecznie wdzięczny. Kajtan pofatygował sie jako jedyny i porobił te zdjecia, więc nie będę kazał mu nagrywać filmików. Operacje uznam za udaną jeśli ktoś wskaże mi miejsca połączeń tych dwóch wężyków c1 i c2 u siebie w aucie. Do sprawdzenia reszty przejadę się na wycieczkę.
Odpowiedz
#19
Dzisiaj miałem tylko chwilkę żeby wyskoczyć do garażu, gdzie zimuje Legend. Fotki nie są zbyt udane.

U mnie te wężyki prowadzą do głowicy. To jest TypeII, ale tu różnic być nie powinno.

Postaram się pstryknąć coś dokładniejszego.

   
   
   

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#20
C1 wchodzi do metalowej rurki na grodzi silnika, dalej do głównej magistrali podciśniania.
C2 od solenoidu poprzez plastikowy łącznik wchodzi do metalowej rurki na grodzi silnika ( zespolonej z w/w ), dalej do kolektora dolotowego. Jeśli się nie mylę odpowiedzialna jest za sterowanie motyli w kolektorze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości