Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ka7 podciśnienia, burdel pod maską.
#21
matti5d dzięki za zdjęcia, niestety nic mi nie dają, jesli udałoby Ci się sfotografować miejsca o których napisał Peter będę w domu. Chyba, że będzie trzeba kulać się pod autem to zrozumiem. Zlitujcie się jeździłem całe życie civicami :d Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
filmiki mam nie wiem czy pomogą ale warto spróbować (sorry za jakość ale nagrywane telefonem w całkowitych ciemnościach Uśmiech ) tylko jeszcze jakiś adres na który to wysłać
Odpowiedz
#23
kuba505@vp.pl - dzięki.

(01-09-2014, 2:20 )Peter napisał(a): C2 od solenoidu poprzez plastikowy łącznik wchodzi do metalowej rurki na grodzi silnika ( zespolonej z w/w ), dalej do kolektora dolotowego. Jeśli się nie mylę odpowiedzialna jest za sterowanie motyli w kolektorze.

Peter czy to może być miejsce docelowe dla C2 przy kolektorze?, średnica wężyków by pasowała.
   
Odpowiedz
#24
(01-09-2014, 4:02 )kuba napisał(a): kuba505@vp.pl - dzięki.

(01-09-2014, 2:20 )Peter napisał(a): C2 od solenoidu poprzez plastikowy łącznik wchodzi do metalowej rurki na grodzi silnika ( zespolonej z w/w ), dalej do kolektora dolotowego. Jeśli się nie mylę odpowiedzialna jest za sterowanie motyli w kolektorze.

Peter czy to może być miejsce docelowe dla C2 przy kolektorze?, średnica wężyków by pasowała.

Prawdopodobnie tak.
Odpowiedz
#25
Sprawdziłem dokładniej. C1 i C2 - gumowe wężyki od są poprowadzone do metalowych przewodów umiejscowionych z tyłu lewej pokrywy zaworów, obok bagnetu ASB (widoczne w prawym dolnym rogu zdjęcia).

   

Dalej, tak jak pisze Peter, metalowe przewody są prowadzone do ściany grodziowej.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#26
matti5d właśnie o takie zdjęcie mi chodziło, dzięki!Uśmiech
Odpowiedz
#27
Tyle dzisiaj zobaczyłem kiedy chciałem podpiąć 2 wężyki pod króćce które wskazał mi matti
   
nic tam nie mam, ale po chwili namysłu pospinałem 2 węże z lewej strony komory silnika z tymi z prawej (średnicami) poprzez prowizoryczne bypassy , i wydaje się być okUśmiech obroty sie ustabilizowały, auto nie ma czkawki lepiej reaguje na gaz. dla weżyka przy egr tez znalazłem wydaje mi się odpowiednie miejsce. Także 5 wężyków mam powiedzmy z głowy. Pozostał ostatni gamoń. Na podstawie przeslanych filmików przez Piotra, stwierdzam że również nie mam metalowego króćca na gumowy wężyk tam gdzie on być powinien. Zdjecia ostatniego gamonia:
   
   

   

wąź wychodzi z tego "zielonego czegoś", nawiasem co to jest?- pomogłoby mi to przy pracy ze schematem. Potem wchodzi w metalowy króciec, po czym gumowy wężyk prowadzi do kolejnego króćca którego już nie mogę zlokalizować. Liczę na waszą pomoc, ostatnia rzecz i mysle z głowy z podcisnieniami. Jeśli macie jakis króciec którego ja nie mam na zdj, spójrzce gdzie on biegnie żebym mógł to spiąć "na krótko". Pozostanie tylko wymienić wszystkie weżyki na takie w jednym kawałku i pochować,dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
#28
Dobra, trochę to trwało, ale o ludzkiej porze za dnia jestem w fabryce i zanim wrócę do jaskini, na dworze jest ciemno i jakiś baran zawsze zaparkuje tak, że pod maskę nie wejdę.

Wężyk C2 faktycznie idzie z filtra węglowego na tył lewej głowicy i tam wchodzi w metalowy wężyk. Gdzie to razem idzie - musiałbym mieć lusterko jak dentysta i super latarkę.

   
chyba jedyne dobre zdjęcie z 20-kilku.

   
może jeszcze to...

---
Heh - a gdzie masz to zielone coś w komorze???
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#29
ok temat ogarnięty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości