Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey
#11
(12-23-2013, 5:13 )rurek napisał(a): Sprzedał mi ją kolega w super stanie lecz po gradobiciu [...]

No to fajnie, że sprzedawca w dobrym stanie, grad mam nadzieję krzywdy mu nie zrobił... A Honda jak utrzymana? Oczko
Sorki nie mogłem się powstrzymać Język
Witaj i gratuluję zakupu najładniejszej generacji Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Cześć Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#13
(12-23-2013, 20:05 )woodieh napisał(a):
(12-23-2013, 5:13 )rurek napisał(a): Sprzedał mi ją kolega w super stanie lecz po gradobiciu [...]
A Honda jak utrzymana? Oczko

środek zadbany na 5
z zewnątrz trochę gorzej ale nie ma źle.
Tylne nadkola do malowania ktoś zaginał ranty na zimnym niepodgrzanym lakierze i popękał.
Dwa zderzaki do malowania - delikatne uszkodzenie prawie niewidoczne - ale jak robić to już dokładnie.
Przednia lewa lampa delikatnie ubita w rogu tak z 2mm.
Jeszcze wgniotki na masce, dachu, klapie tylnej, i delikatnie lewym boku - po nowym roku jestem już ugadany z magikiem.
Odpowiedz
#14
Witaj
Gratuluję zakupu i życzę frajdy z jazdy! Uśmiech
Odpowiedz
#15
witamy Uśmiech

świetnie sie prezentuje....
koła 18"?
Odpowiedz
#16
(12-30-2013, 8:24 )kate napisał(a): witamy Uśmiech

świetnie sie prezentuje....
koła 18"?

Koła 17" ale myślę o 18/19 z rozstawem 5x112 + nakrętki pływające
Odpowiedz
#17
a w KA9 są szpilki czy śruby całe ?
W sumie, nie zwróciłem na to uwagi Uśmiech

montowanie 5x112 zamiast 5x114,3 to nie bedzie jakies druciarstwo, będzie to tak samo bezpieczne jak przy standardzie ? Pytam bez złośliwości, bo to otwiera dużo szerszy wybór felg Uśmiech
Odpowiedz
#18
(12-30-2013, 18:57 )jasinski napisał(a): a w KA9 są szpilki czy śruby całe ?
W sumie, nie zwróciłem na to uwagi Uśmiech

montowanie 5x112 zamiast 5x114,3 to nie bedzie jakies druciarstwo, będzie to tak samo bezpieczne jak przy standardzie ? Pytam bez złośliwości, bo to otwiera dużo szerszy wybór felg Uśmiech

Są szpilki i nakrętki.
Poprzedni właściciel miał 19" z rozstawem 5x112 i wszystko hulało bez problemu także nie jest to druciarstwo a nakrętki pływające trzeba dokręcić powoli nie udarem tylko ręcznie. Felgi sobie zostawił ale nakrętki mi dał także tylko szukać felunku.
Najważniejsze do dobrać odpowiedni pierścień centrujący
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości