Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KB1 E+ marcintenisozo
#91
Jechałem wcześniej przez Przełęcz Splugen i teraz było fajniej. Mnóstwo motocykli. Jak dla mnie bomba, ale zależy, kto co lubi. Widok z góry na serpentyny też robi wrażenie. Trzeba się liczyć z kontrolami Szwajcarów na granicy, które ostatnio się pojawiły. Nawet głęboko w górach nas zatrzymali. Zresztą przejazd z Włoch do Francji też jest kontrolowany, choć wyrywkowo.
Przy okazji 4500 km i po drodze tylko jedna KB9... Można powiedzieć, że Leganda to większy rarytas niż Ferrarki, których tam była cała masa Uśmiech
Odpowiedz
#92
Jeszcze parę fotek z podróży, w tym coś dla fanów futbolu Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#93
Marcinie a dlaczego tak piszesz post pod postem ? Oczko
Odpowiedz
#94
Jak ktoś umie, to niech scali. Nie jestem łowcą postów Uśmiech
Byle zachował napisy nad lub pod obrazkami.

Przy okazji, czy nasze mapy mają opcję informacji drogowej live?
Podczas podróży wyskoczyło mi na navi, że droga jest zablokowana i to miało swoje potwierdzenie na drodze.
Aż dwukrotnie, w tym jeden wypadek, gdzie navi sama przeliczyła drogę i wskazała objazd oraz jeden raz roboty drogowe.
Wyglądało to jak poniżej.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#95
aby było live musi mieć połączenie z netem... o ile mi wiadomo to ni ma...

no chyba, że to czary i jak masz sparowany tel to ma jakąś wymianę informacji Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#96
System TMC - dostarcza info przez czestotliwości RDS.
Odpowiedz
#97
W Polsce nigdy nie widziałem, żeby TMC zadziałało, ale już we Włoszech przychodzi sporo komunikatów jak jest korek czy wypadek gdzieś na zaplanowanej trasie.
Odpowiedz
#98
Czyli jednak nie czary, tylko po radiu?
Jechałem bodajże przez Niemcy lub Austrię.
Szkoda, że u nas nie działa, bo naprawdę fajnie to wyglądało. Nawet wyskakiwały komunikaty o dużym natężeniu ruchu lub korkach na autobanie.
Na początku się zdziwiłem, że chyba Japońce nas szpiegują, ale po chwili pomyślałem, że z radia musi coś pobierać, bo jak inaczej?
Odpowiedz
#99
Mam takie pytanie - ile spala ten silnik przy jeździe autostradowej od 160 do 180km/h? Masz rozeznanie? Uśmiech
Odpowiedz
to będzie z 15 litrów, albo i lepiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości