Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KB1 E+ marcintenisozo
#21
(01-18-2014, 23:32 )kate napisał(a): nawet brudna ładnie wyglądaUśmiech

Czarny kolor ma to do siebie, że wszystko na nim widać, szybko się brudzi i niestety brudny nie wygląda dobrze. Jednak niektórym autom w czerni jest po prostu najlepiej Szczęśliwy
Odpowiedz
#22
Dziś mimo brzydkiej pogody udało mi się pobawić ACC. Jednak działa to dość fajnie.
Po ustawieniu żądanej prędkości, auto dojeżdża do samochodu przed nami. Zachowuje dość bezpieczną odległość (około 50m) i dalej dopasowuje prędkość do niego (zakładając, że poprzedzający nas samochód jedzie wolniej niż ustawiliśmy tempomat).
O dziwo system działa dość skutecznie, tzn. pozwala zwolnić auto do ok 15km/h. poniżej tego tempomat wyłącza się. Poza odpuszczeniem gazu, auto też samo potrafi zahamować, ale na gwałtowne hamowanie nie ma co liczyć.
Jeśli ktoś przed nami nie zwolni dość płynnie, łupniemy w niego (bez naszej ingerencji w pedał hamulca).
Dodatkowo trzeba uważać na zakrętach. Auto poprzedzające ucieka nam z pola widzenia radaru i przyspieszamy przez chwilę.
Mimo pewnych mankamentów, system oceniam pozytywnie.
Dodatkowo, radar z przodu informuje nas o zbył małej odległości od samochodu z przodu nawet pomimo wyłączenia acc. Wtedy próbuje hamować, przy czym "próbuje" to w tym przypadku dobre określenie.
Ogólnie pozytyw! Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
O ACC w KB1 było juz na forum.
Tempomat działa do prędkości 30 km/h, później się wyłącza a auto zwania bezwładnością.
Odpowiedz
#24
Gdzieś mi to umknęło. Miałem wrażenie, że hamował niżej niż do 30 kmh. Może to tylko wrażenie.
W poprzednim aucie miałem zwykły tempomat, więc tu trochę zabawy z tym miałem.
Odpowiedz
#25
(03-18-2014, 3:49 )Peter napisał(a): O ACC w KB1 było juz na forum.
Tempomat działa do prędkości 30 km/h, później się wyłącza a auto zwania bezwładnością.

Holender. Nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
#26
http://honda-legend.pl/Temat-kb-1-by-peter--1086

Tylko nie wiem czy masz już dostęp do tego działu.
Odpowiedz
#27
(03-23-2014, 18:42 )Peter napisał(a): http://honda-legend.pl/Temat-kb-1-by-peter--1086

Tylko nie wiem czy masz już dostęp do tego działu.

Nie. Dlatego nie mogłem znaleźć. Pomysł
Odpowiedz
#28
No troche to dziwne ze pali 10 l na 100 km u mnie jest wynik 36 litrów 200 km po mieście tylko nie żałuje gazu jak trzeba
Odpowiedz
#29
miasto a trasa to 2 różne bajki przy tym silniku...
Odpowiedz
#30
Dokładnie. W mieście od 13-14 l zaczynamy Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości