Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KB1 E+ marcintenisozo
zaraz stracę do Ciebie kolego cierpliwość.

Marcin pisał o tym gdzie to robił. czytaj uważnie posty!
v6
Odpowiedz
(09-21-2017, 5:37 )Legend95 napisał(a): zaraz stracę do Ciebie kolego cierpliwość.

Marcin pisał o tym gdzie to robił. czytaj uważnie posty!

ja czytając kilkanaście podstron wątku jednego czy drugiego nie doczytałem adresu gdzie była regeneracja więc zapytałem - czy to takie sprzeczne z twoimi wartościami ?
jeśli znalazłbym konkretną dla mnie informację to nie pytałbym się drugi raz.
dziś akurat byłem w u jednego mechanika z polecenia forum i niestety nic nie załatwiłem więc po odszukaniu innego wątku napisałem - takie uroki pisania na forum. na przyszłość skorzystam z prywatnych wiadomości aby nie zaśmiecać tematu.

nara
Odpowiedz
(09-21-2017, 6:03 )arek@epoczta.pl napisał(a):
(09-21-2017, 5:37 )Legend95 napisał(a): zaraz stracę do Ciebie kolego cierpliwość.

Marcin pisał o tym gdzie to robił. czytaj uważnie posty!

ja czytając kilkanaście podstron  wątku jednego czy drugiego  nie doczytałem adresu gdzie była regeneracja więc zapytałem - czy to takie sprzeczne z twoimi wartościami ?
jeśli znalazłbym konkretną dla mnie  informację to nie pytałbym się drugi raz.
dziś akurat byłem w u jednego mechanika z polecenia forum i niestety nic nie załatwiłem więc po odszukaniu innego wątku napisałem - takie uroki pisania na forum.  na przyszłość skorzystam z prywatnych wiadomości aby nie zaśmiecać tematu.

nara

Koniec tej dyskusji i zaśmiecania wątku koledze.
Odpowiedz
Właśnie Uśmiech
Napisałem tutaj gdzie, ale wpis zaginął w akcji.
Przy okazji wymiany wahaczy, wymieniłem rozrząd z pompą i sprawdziłem luzy zaworowe.
Poprzednio były sprawdzane trochę ponad 20 tys. wcześniej. Co się okazało? To już był dobry czas na regulację.
Odpowiedz
Zdjęcie 
Wreszcie miałem chwilkę wrzucić kilka fotek z podróży


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Takie cuda też tam były


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Zdjęcie 
   
Dawno mnie tu nie było. 
Uśmiech
Odpowiedz
(11-24-2021, 7:40 )marcintenisozo napisał(a): Dawno mnie tu nie było. 
Uśmiech

Piękna pogoda w OZO Oczko
Odpowiedz
(11-24-2021, 15:43 )Peter napisał(a):
(11-24-2021, 7:40 )marcintenisozo napisał(a): Dawno mnie tu nie było. 
Uśmiech

Piękna pogoda w OZO Oczko

Życzyłbym sobie takiej Uśmiech
Odpowiedz
Chyba nadszedł ten czas, rodzina się powiększa. Jeśli ktoś zainteresowany moją KB1, zapraszam do kontaktu. Większość historii auta znajdziecie w postach powyżej. Resztę na priv. Na otomoto podobny stan i przebieg wyceniają na 33210 i w to celuję, ale rozważę każdą sensowną propozycję. Jak ktoś chce aktualne foto, to zrobię i wyślę. No chyba, że się jeszcze rozmyślę...  Huh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości