Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowane drzwi - centralny zamek
#1
Witam,

Panowie mam problem z zablokowanymi tylnymi drzwiami za kierowcą. O co chodzi. Cały czas są zamknięte ( nie można ich otworzyć ) pomimo tego ze centralny otwiera i zamyka resztę 3 drzwi i w tych czwartych tez słychać i widać że centralny pracuje ale wciąż są one zamknięte. Dodam że "bolczyk" w drzwiach nie wychodzi do końca przy otwieraniu a jedynie na jakieś 3/4 do tego ręcznie nie można go podciągnąć wyżej. Może któryś z was miał podobny problem lub wie co się narobiło. Proszę o podpowiedzi.

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Zapieczone dżwigienki zamka; skutek rzadkiego otwierania i korozji. czeka cię zdjęcie tapicerkii rozruszanie tych elementów.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
A to jest tak nawet jak sie nagrzeje w srodku? Bo moze to tez byc przyczyna zamarzniecia ale predzej bedzie trzeba zrobic to co zibi mowi
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
to jest nawet w ogrzewanym garażu,

hmmm skoro tak podpowiedzcie jak zdjąć tapicerkę z drzwi które są zamknięte i żeby jeszcze nic nie uszkodzić Uśmiech

pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Trzeba pokombinować . :?: Myślenie ma przyszłość Duży uśmiech
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
boczek drzwi może być koślawo założony i się opierać o plastikową część siłownika.

powinieneś to rozebrać Uśmiech
v6
Odpowiedz
#7
panowie poradzę sobie, w sumie nie raz to robiłem w innych autach, tyle ze nie na zamkniętych drzwiach i nie w legend, myślałem ze jest jakiś, może nie wszystkim znany, patent jak to się mówi beznerwicowy Uśmiech choć nie powiem ze chociaż jakaś rada do naprowadzenia mnie na początek roboty byłaby wskazana Oczko

Jeszce raz dzięki

pozdrooo
Odpowiedz
#8
spokojnie dasz rade zdjac Uśmiech pamietaj tylko ze 2 sruby w podlokietniku Uśmiech 1 w popielniczce 1 w klamce Uśmiech reszta zatrzaski Uśmiech jak odkrecisz srubki to reka dostaniesz sie do dzwigni Uśmiech (po odchyleniu boczka ) to powinienes odszarpnac bokiem Uśmiech raz tak robilem Uśmiech ale nie zdejmiesz calosci Uśmiech tylko odchylisz .. mozesz sobie pomoc Uśmiech wyciagajac tylnia kanape Uśmiech ( z przodu masz 2 zatrzaski gdzie ciagniesz za raczki Uśmiech i masz 4 sroby miedzy dolna i gorna kanapa Uśmiech 2 kolo podlokietnika 2 okolo 15 cm od dzwi Uśmiech
Odpowiedz
#9
Dzięki Szumki, napewno teraz sobie poradzę Uśmiech

pozdrawiam
Odpowiedz
#10
szumki to chyba jaki złodziej z rączkami ginekologa Oczko
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości