Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend ka7 nadkola tył - rdza.
#1
Witam na wiosnę będę brał się za nadkola tył w swoim ka7. Nie mam tragedii z tyłu ale bez wspawania kawałka nowej blachy raczej sie nie obędzie. Nie chce tego ratować, bo co roku po zimie będę miał purchle rudej. Wiem , że reperaturek nie ma, słyszałem o wpasowaniu reperaturek z accorda? lub może czegoś innego? Ćwiczył ktoś ten temat? pozdrawiam
Odpowiedz
#2
(01-12-2014, 19:01 )kuba napisał(a): Witam na wiosnę będę brał się za nadkola tył w swoim ka7. Nie mam tragedii z tyłu ale bez wspawania kawałka nowej blachy raczej sie nie obędzie. Nie chce tego ratować, bo co roku po zimie będę miał purchle rudej. Wiem , że reperaturek nie ma, słyszałem o wpasowaniu reperaturek z accorda? lub może czegoś innego? Ćwiczył ktoś ten temat? pozdrawiam

Mam podobnie, KA8, nie ma tragedii, 2 malutkie ogniska na każdą stronę, ale nie chcę tego ratować tylko spawanie - szykuję projekt graficzny na auto i nie chcę co roku się martwić o nowe wypryski.

Też słyszałem o reparaturkach z accorda, tylko nikt tego nie potwierdził.
Myślisz że warto reparaturki - mimo podjęcia decyzji o wspawaniu i porządnych zabezpieczaniu stanu obecnego?
Odpowiedz
#3
Mam sierpy - reperaturki do KA8 na prawą stronę, być może znajda sie też na lewą ale nie wiem czy do KA7 podejdą.
Odpowiedz
#4
(01-12-2014, 20:41 )Peter napisał(a): Mam sierpy - reperaturki do KA8 na prawą stronę, być może znajda sie też na lewą ale nie wiem czy do KA7 podejdą.

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś i lewą znalazł, jest w dużo lepszym stanie ale jak robić to obie strony, więc wezmę obie.
Nie pogardziłbym jakimś dodatkowym detalem - co się kryje pod nazwą sierp Język
Odpowiedz
#5
Sierp - półkolisty element nadkola tzw. reperaturka.
Odpowiedz
#6
jeżeli cenicie sobie wygląd oryginałów, nie polecam sierpów z accorda. są płytsze, wizerunek traci na atrakcyjności.
Odpowiedz
#7
jako drugi ustawię się w kolejce po reperaturki do KA8 Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości