Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deska rozdzielcza/ konsola
#11
no skrzypienie ok...jest tez inny sposob np gume izolacyjna posmarowac wazelina techniczna Duży uśmiech , lecz problem tkwi w "lataniu" deski na boki na wiekszych nierownosciach , tez to sie u mnie pojawia i te boczne ramy faktycznie sa za slabe zeby utrzymac deske ktora jest szeroka i ciezka , notabene na stale deska jest mocowana tylko w 4 punktach naprawde solidnymi srubami, te boczne mocowania sa tak slabe (mimo ze przykrecone do oporu) ze uzywajac niewielkiej sily mozna je wyginac na boki, niewiem jak u ciebie byla deska montowana ale u mnie te elementy sa mocno tandetne, moze to amerykancy robili z takiego szajsu uchtywy a wersja EDM jest w porzadku Uśmiech
Odpowiedz
#12
ta, hamerykańce to z chińskiej stali robili Szczęśliwy

pojedyncze elementy deski są "słabe", ale ich prawidłowe zespolenie, skręcenie tworzy stabilną kontrukcję. Jeśli nie brakuje śrub i mocowań to nie ma prawa się nic ruszać.

chętnie zobaczę nowe wyrzeźbione trójkąciki Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#13
a wiec dolozylem po srubie 12 z nakretka z kazdej strony w srodku pomiedzy srubami montazowymi w takie oczko Uśmiech jeszcze testu drogowego nie robilem ale deska wydaje sie trzymac duzo sztywniej, dodatkowo wzmocnilem srodkowy panel bo rowniez byl wykonany z gownianej blachy, cala gume ktora sie znajduje za deska wysmarowalem wazelina techniczna aby nie skrzypiala Uśmiech w miejscach ktore wygladaly na najbardziej wytarte i wzdluz rury wzmacniajacej przykleilem uszczelki do okien, calosc wydaje sie solidniejsza i wogole nie halasliwa, jak pojezdze to opisze jakie efekty Uśmiech
Odpowiedz
#14
no i jest zdecydowanie lepiej, deska nie skrzypi i nie lata na boki, kazdemu kto ma z tym problem polecam wzmocnienie tandetnych uchwytow fabycznych
Odpowiedz
#15
MOze jakies foto?
Odpowiedz
#16
wlasciwie to juz wszystko poskrecalem i zeby to pokazac musialbym zdmolowac deske Uśmiech postaram sie moze jutro zdjac boczne oslony to pokaze gdzi sruby wkrecilem, ale wielkie filozofii niema
Odpowiedz
#17
eee bida niestety , aparat z komorki nie robi wystarczajaco wyraznych zdjec zeby dokladnie pokazac co przerobilem, a innego brak wiec niestety nie zapodam fotek
Odpowiedz
#18
powoli zaczynam wątpić, że cokolwiek zrobiłeś sam przy aucie, widzę tylko kopiuj-wklej :roll:
v6
Odpowiedz
#19
uwazasz ze podawanie komus rad wg zalecen serwisowych to blad? moze mialem wymyslic autorski sposob na wyjecie deski czy zespolu klimatyzatora i nagrzewnicy? Szczęśliwy niestety jest tylko jeden i wlasciwie w 100% jest opisany z obrazkami w manualu, bo chyba do tego pijesz ze nie zrobilem foto relacji, wiec to znaczy ze nic nie zrobilem Oczko
Odpowiedz
#20
Ja niczego nie oczekuję od Ciebie.

jestem ciekawy jak na północy poprawia się fabrykę.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości