Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 97r CAR AUDIO
#11
te panele w drzwiach są tragiczne... i to logo Hondy w bagazniku. To ma ładnie grać ale też musi schludnie wyglądać...
Odpowiedz
#12
(02-06-2014, 6:34 )WuQ napisał(a): Mam zmieniarke i ogólnie by mi wystarczyła tylko problemem jest nagrać dobrze płyte żeby działała. Próbowałem różnych płyt sony tdk itp itd. Niestety w laptopie najwolniejsza prędkość z jaką moge nagrywać to x10 podejrzewam że to jest problemem

Ja nagrywam do Hanki plyty z predkoscią 16x i dzialaja, plytki rozne sony, tdk, no name. Podejrzewam, że albo masz walnieta/zabrudzona nagrywarke, albo, co jest bardziej prawdopodobne, masz laser w zmieniarce do wymiany lub czyszczenia.
Odpowiedz
#13
jaki format ma nagrywana muzyka? jeśli mp3 to zmień na wav i powinno być cacy. w KA8 działa.

http://honda-legend.pl/Temat-oem-zmieniarka-cd--1703
Odpowiedz
#14
nagrywam cd-audio, wsadzę jakąś oryginalna płyte wtedy zobaczę czy działa, jak działa to znaczy ze laser jest ok
Odpowiedz
#15
zwykły markowe płyty,wav-y, NIE RW!!!, nagrywane jak najwolniej - musi zadziałać jeśli zmieniarka jest sprawna.
v6
Odpowiedz
#16
Odnośnie fabrycznego grania, to moje obserwacje są takie, że brakuje kick'a i dołu w pełnym zakresie. Wiadomo jak się zakręci gałką basu to coś tam buczy, ale to nie jest to. Natomiast góra i średnio-wysokie są wg mnie bardzo poprawne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości