Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prelude 4g USDM / JDM project (sprzedane)
#21
Serwer do zdjęć jest bardzo dobry, kto nie widzi ma coś nie tak u siebie.

Pomiędzy starszymi Hondami kierownice są wymienne, nawet kiera z Accorda 7 gen pasuje do prelude 4 gen, ale nie gwarantuje innych bo nie sprawdzałem. Ale ogólnie można każdą kierownice założyć do dowolnego auta, wystarczy odciąć wieloklin z kierownicy oryginalnej i przyspawać go do kierownicy docelowej.

Co do nagłośnienia z accorda to na pewno gra lepiej na dwóch subwooferach, na jednym za mało basu, na dwóch jest  bardzo dobrze, czasem nawet trzeba ujmować basu bo za dużo. Zawsze lepiej i bardziej oryginalnie niż zestaw wiejskiego sprzętu z allegro.
Co do pinów w taśmie to ja mam kanadyjke więc mam dodatkowy pin idący do kostki poduszki ale jest on nieużywany wiec wykorzystałem go Pomysł , drugi podpina sie pod kolumnę kierowniczą tak jak było oryginalnie


P.S. aktualnie Prela zwiedza słoneczną Chorwację Duży uśmiech
Odpowiedz
#22
Cytat:Pomiędzy starszymi Hondami kierownice są wymienne, nawet kiera z Accorda 7 gen pasuje do prelude 4 gen, ale nie gwarantuje innych bo nie sprawdzałem. Ale ogólnie można każdą kierownice założyć do dowolnego auta, wystarczy odciąć wieloklin z kierownicy oryginalnej i przyspawać go do kierownicy docelowej.
Dziękuje taka odpowiedz sporo dla mnie wyjaśnia.
Odpowiedz
#23
CROATIA 2015 IN OLD HONDA Oczko

Piła - Poznań - Wrocław - Katowice - Czechy - Słowenia - MAKARSKA - Dubrovnik - Sv Jure - Imotski - Rićice - Bekavci - Omiś - Makarska Riviera... - Słowenia - Czechy - Polska - Piła


[Obrazek: 1_zpsyxzzfwll.jpg]

[Obrazek: 2_zpskgo3uwa7.jpg]

[Obrazek: 3_zpszecsdfrg.jpg]

[Obrazek: 5_zpsvcl79sss.jpg]

[Obrazek: 7_zpsec3he36r.jpg]

[Obrazek: 20a_zpsdwtiion0.jpg]

[Obrazek: 20b_zpswosr0vhh.jpg]

[Obrazek: 14_zpsfa9a5h9a.jpg]
Odpowiedz
#24
Kapitalne zdjęcia i jeszcze lepsze widoki! Uwielbiam takie podróże.
Odpowiedz
#25
masakra...znowu TO we mnie obudziłeśSmutny miałem amerykanke z przeszczepem 2,2 vtec i nie będę dalej wymieniał hehehe stało się jak się stało i musiałem ją sprzedać...ale obiecałem sobie, że jeszcze kiedyś!.... Uśmiech
Odpowiedz
#26
Super fotki i zaj..ista furka. Też wracają fajne wspomnienia. Wprawdzie miałem seryjną 2,0, ale wrażenia z jazdy były mega. Szczególnie jak z bratem we dwóch takimi samymi lataliśmy. Tacy "szybcy i wściekli" 10 lat temu Oczko Pozdrawiam
Odpowiedz
#27
Super fotki i mam nadzieję ze jechaliscie w dwie osoby to mega niewygodne fury... Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#28
auto zmieniło właściciela
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości