Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASTĘPNY ZLOT
#11
Ja zaproponowalbym jednak jakis weekend czerwcowy, osrodki wszelakie beda mniej oblożone, poza tym w weekend majowy moge byc nieobecny w Polszy a kolnego zlotu z taka ekpa nie moge sobie odmowic Oczko
Odpowiedz
#12
Wlasnie ja tez jestem za czerwcem bo maj mam caly zajety Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#13
[Obrazek: dsc04436.th.jpg]
A mogliśmy sobie ntakie rybki połowić.
Ten miał tylko 16 kilo.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#14
osz TYYYY kłusowniku Oczko

kawał rybiona ! 8-)
v6
Odpowiedz
#15
no więc jak? czas szybko leci......


Peter, skoro już padło na caentrum looknij co tam u Was w okolicy dobrego!
robimy temat i listę!
v6
Odpowiedz
#16
Panowie zatem konkretny termin i zrobcie wstepna liste, na tej podstawie bede mogl podjac jakies dzialania 8-)
Odpowiedz
#17
no to co, czerwiec?

18-20?
v6
Odpowiedz
#18
Ok, zatem moja propozycja jest taka:
Zlot proponuje w Łodzi w dniach 19.06 - 20.06 SOBOTA/NIEDZIELA, tak, zeby wszyscy pracujacy w piatek mogli sobie spokojnie wyjechac z domu w sobote rano i do poludnia pojawic sie w Łodzi. Hotel mozemy zamowic w centrum Łodzi zaraz na początku ul. Piotrkowskiej, skąd bedzie blisko np.: do Manufaktury. Proponuje na sobote zwiedzanie Piotrkowskiej, Manufaktury, ewentualnie dla chetnych inne ciekawostki miasta. Poźniej jesli bedzie kilku chętnych moge załatwic w dobrej cenie hamowanie naszych kabaryn na bardzo dobrej hamowni podwoziowej MAHA, do tego pomiary na G Techu. Wieczorem Finlandia i kostki lodu Oczko w knajpie u mojego kumpla, na zarezerwowanej dla nas sali ( spoko spoko za 175 zeta beda pewnie ze 4 Finlandie Szczęśliwy ), ewnetualnie jakis nocny maraton szlakiem orlich gniazd czyli po ogrodkach piwnych przy Piotrkowskiej. Rano plener, fotki, pozegnania.
Piszcie liste ilu wstepnie chetnych im wiecej osob tym taniej.
Odpowiedz
#19
Ja jak najbardzie za ale musze jeszcze sprawdzic kiedy cura ma bal, zeby nie bylo... :roll:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#20
o fajnie mam niedaleko Uśmiech Byłbym zainteresowany Duży uśmiech tylko wiecie sam chętnie bym się z Wami hamował, ale gdzie ja tam z moimi 90 kucykami Duży uśmiech wstyd Duży uśmiech
Pędzą chłopaki pędza w japońcach nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości