Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pali sie!!!!
#1
Witam!
Mam problem, kb8 rzezila mi antena i nagle zgasl zegarek, od tego czasu radio stracilo pamiec, wysiadlo podswietlenie nog, klimatronik nie pamieta ze byl wlczony....padl bezpiecznik....chyba nie pierwszy raz bo byl juz wlozony jakis polski 15a troche duzy....ale nie wiem jaki powinien byc,,,,,i zong wlazylem antena pozezila,swiatelko w nogach sie pojawilo...zegarek nie zmartwychwstal....i nagle dymmmmmmmmmm zzzza zegarow. Bezpiecznik padl mowie antena.... no to ja odlaczylem.......i nic to samo dym po nowym bezpieczniku znowu sie pojawil....wywalilem bezpiecznik ..... ale przestal mi dzialac predkosciomierz migacze jedynee co nowe do d4 zaczelo mrygac w czasie jazdy!
Help meeee!
Odpowiedz
#2
Ło jezu, ziomuś...
Nie narobił Ci tam jakiegoś pasztetu elektryk stoczniowy przypadkiem?
Masz imobilajzer działający w kluczyku?
Czy może ktoś zrobił obejście...
Odpowiedz
#3
Nie wiem, mam auto od 7 dni....w Polsce jest od marca kluczyk jest z ładowaniem stacyjki.....ale kicha a miało byc tak pięknie ;(
Odpowiedz
#4
Jak dym za licznikiem to juz mozesz go wyciagac i zobaczyc moze cos tam zwiera, albo za nim. Musisz wziąć miernik i w droge.
Odpowiedz
#5
(03-05-2014, 4:39 )hellmans napisał(a): Jak dym za licznikiem to juz mozesz go wyciagac i zobaczyc moze cos tam zwiera, albo za nim. Musisz wziąć miernik i w droge.

A jak sie zabrac za rozkręcenie licznika? Jakieś wskazówki? Nie robiłem tego nigdy. Jestem z zawodu elektronik ale nie samochodowy.
Odpowiedz
#6
Będziesz potrzebował dostać się chyba do wszystkich urządzeń które wymieniłeś, żeby zweryfikować usterki. Dym nie wróżył dobrze i coś będzie do wymiany.
U mnie ktoś robił obejście immobi. Też podobno mało brakowało do pożaru, ale to osobny temat.
Jakieś problemy ze śrubkologią?:
http://honda-legend.pl/Temat-on-line-man...g1-g2--551
Jak pisał hellmans - miernik i w drogę.
Odpowiedz
#7
Powiem tak mialem kiedys acc z 87 roku tez poszedl dym za licznikiem. Okazalo sie ze jaki kabelek zwieral do masy efekt by taki ze swiatla mi padaly zegarek itp. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Kolega podesłał schemat tu masz jeszcze jeden
http://honda.ilcats.ru/submodel/model/LE...995/clid/1
Jak nie chcesz stracic za duzo kasy zacznij samemu. Jak juz Ci sie dymi to po rozebraniu szybko namiezysz co to(bedzie zweglone i bedzie smierdzialo spalenizna, elektronika dlugo smierdzi). Pisałes o duzym bezpieczniku. Problem był pewnie juz od jakiegos czasu tylko Ci zapomnieli o tym powiedziec przed sprzedażą.

Widze ze tez masz coupe. Moge podeslac ci fotki bezpiecznikow tych pod nogami i tych pod maska jak bedziesz chcial.
Odpowiedz
#8
Podziekować bardzo! Będę jutro walczył.......
Dzis na koniec dnia wszystko siadło licznik czarny, martwy tylko wskaznik paliwa działa bym nie zapomniał zatankować Uśmiech
Odpowiedz
#9
nie zapominaj gaśnicę pod ręką ułożyć Oczko
Odpowiedz
#10
Mam koc gaśniczy i saperkę wystarczy?
Piasku tez troche mam a jak co ustrugałem kija i rozmroziłem kiełbaski na grila Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości