Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna Panie sierżancie
#21
Panie i Panowie,
Faktycznie temat nieco przycichł, niemniej nadal jest aktualny.
Potwierdzam, że większość użytkowników nawet w rozmowach poza forum - optuje za organizacją zlotu w Łodzi.
Niestety sprawdzona już Prząśniczka nie ma terminów aż do końca wakacji, w tej sytuacji będziemy szukać innych opcji.
Rozważam mozliwość organizacji czegoś na kształt biwaku z cateringiem.
W chwili obecnej nie można zamieścić ankiety, proszę więc o propozycję terminów zlotu, sugeruję drugą połowę czerwca 2014.
Spośród wszystkich propozycji wybierzemy datę za którą opowie się większość chętnych.
Moja propozycja: 28 - 29.06.2014
#22
Tytułem uzupełnienia;
1. Proponuję przyjazd do Łodzi na godzine 11.00. w dniu 28.06.2014,
2. W ramach części "oficjalnej" - zwiedzanie ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury, sesja zdjęciowa, jeśli będzie czas i pogoda wymyślimy coś jeszcze w międzyczasie obiad w dobrej knajpie,
3. Po części "oficjalnej" - przejazd do miejsca biwakowania,
4. W ramach biwaku: spanie w przywiezionych ze sobą namiotach lub drewniamym domku na śledzia Oczko, grillowanie na świeżym powietrzu, nocne ognisko, oglądanie fur i dyskusje na tematy wszelakie do rana Uśmiech
5. Dodatkowe atrakcje: drewniany wychodek na dworze, woda do mycia prosto ze zdroju ulicznego ( woda ze studni głębinowej - lepsza niż z butelkiOczko ),
6. Koszty: zrzutka kilka złotych na wynajem mebli ogrodowych oraz zakup drewna na ognisko i węgla na grilla,
7. We własnym zakresie: zakup wałówki na grilla, alko.

Formuła zlotu może nietypowa, niemniej koszty nieduże.
Proszę o wpisywanie się w postach poniżej chętnych do przyjazdu.
#23
1. K278
2. Peter
HLKA9'96 -> HLKA9'99
#24
No to Krzysiu bawimy sie we dwóch...
#25
kurcze no moze jednak tydzien później.... Chciałbym być ale 18 mnie nie ma w polsce;(

PS
Atom zmieniarka lata aż miłoOczko
#26
Sesja, proszę państwa. Nic nie poradzę.
#27
panowie...we 3 ;-)

byłem na wszystkich spotkaniach i tego Wam też nie odpuszczę!
v6
#28
Aktualna "długa" lista zlotowiczówOczko

1. K278
2. Legend95
3. Peter

Jeśli Panowie Marcin i Krzysztof nie mają nic przeciw, proponuję zmienić termin zlotu na 05-06.07.2014 tak by umożliwić przyjazd większej liczbie forumowiczów.
Co Wy na to?
#29
dla mnie,termin nie ma większego znaczenia więc OK.
v6
#30
Jak termin 5-6 to jede z wamiOczko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości