Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konsola środkowa - demontaż
#21
(09-21-2016, 1:47 )Putynek napisał(a): Trochę  odgrzeje temat. Wie ktoś jak odłączyć podświetlenie popielniczki od samej popielniczki? I drugie pytanie , czy schowek jest podświetlany i jak ewentualnie dostać się do żarówki?  Pozdrawiam

Wyjmij popielniczkę i odepnij podświetlanie.
Który schowek masz na myśli?
Odpowiedz
#22
Schowek środkowy - trzeba wcześniej wyjąć schowek na napoje i wtedy masz dojście do żarówki, chyba że się pomęczysz i wypniesz tę mlecznobiałą okrągłą zaślepkę która jest w schowku, tuż za nią jest żarówka.
Odpowiedz
#23
Panowie tak z innej Pułki : Czy przełącznik od szyberdachu jest podświetlany ? U mnie nie swieci .
Odpowiedz
#24
(09-21-2016, 2:50 )kala40 napisał(a): Schowek środkowy - trzeba wcześniej wyjąć schowek na napoje i wtedy masz dojście do żarówki, chyba że się pomęczysz i wypniesz tę mlecznobiałą okrągłą zaślepkę która jest w schowku, tuż za nią jest żarówka.

Pomeczylem się i wyjąłem tą zaślepkę. Dzięki.
Odpowiedz
#25
(09-21-2016, 2:50 )kala40 napisał(a): Schowek środkowy - trzeba wcześniej wyjąć schowek na napoje i wtedy masz dojście do żarówki, chyba że się pomęczysz i wypniesz tę mlecznobiałą okrągłą zaślepkę która jest w schowku, tuż za nią jest żarówka.

Jesteś pewien, że wyjęcie schowka na napoje gwarantuje dostep do żarówki w podłokietniku?
Odpowiedz
#26
(09-21-2016, 3:02 )dariusz2880 napisał(a): Panowie tak z innej Pułki : Czy przełącznik od szyberdachu jest podświetlany ? U mnie nie swieci .

Dariusz, z innego czego - pułki? Oczko
Jest podświetlany.
Odpowiedz
#27
(09-21-2016, 2:39 )Peter napisał(a):
(09-21-2016, 1:47 )Putynek napisał(a): Trochę  odgrzeje temat. Wie ktoś jak odłączyć podświetlenie popielniczki od samej popielniczki? I drugie pytanie , czy schowek jest podświetlany i jak ewentualnie dostać się do żarówki?  Pozdrawiam

Wyjmij popielniczkę i odepnij podświetlanie.
Który schowek masz na myśli?
Ze schowkiem sobie poradziłem . Właśnie jak wypiąć oświetlenie tej popielniczki? Nie chcę pourywać.
Odpowiedz
#28
(09-21-2016, 3:34 )Putynek napisał(a):
(09-21-2016, 2:39 )Peter napisał(a):
(09-21-2016, 1:47 )Putynek napisał(a): Trochę  odgrzeje temat. Wie ktoś jak odłączyć podświetlenie popielniczki od samej popielniczki? I drugie pytanie , czy schowek jest podświetlany i jak ewentualnie dostać się do żarówki?  Pozdrawiam

Wyjmij popielniczkę i odepnij podświetlanie.
Który schowek masz na myśli?
Ze schowkiem sobie poradziłem . Właśnie jak wypiąć oświetlenie tej popielniczki? Nie chcę pourywać.

Wykciągasz popielniczke  jest wkręcona na dwa kręty - pod pojemnikiem na popiół.
Żaróweczka jest wkręcona na oprawce w popielniczke od strony konsoli.
Odpowiedz
#29
(09-21-2016, 3:39 )Peter napisał(a):
(09-21-2016, 3:34 )Putynek napisał(a):
(09-21-2016, 2:39 )Peter napisał(a):
(09-21-2016, 1:47 )Putynek napisał(a): Trochę  odgrzeje temat. Wie ktoś jak odłączyć podświetlenie popielniczki od samej popielniczki? I drugie pytanie , czy schowek jest podświetlany i jak ewentualnie dostać się do żarówki?  Pozdrawiam

Wyjmij popielniczkę i odepnij podświetlanie.
Który schowek masz na myśli?
Ze schowkiem sobie poradziłem . Właśnie jak wypiąć oświetlenie tej popielniczki? Nie chcę pourywać.

Wykciągasz popielniczke  jest wkręcona na dwa kręty - pod pojemnikiem na popiół.
Żaróweczka jest wkręcona na oprawce w popielniczke od strony konsoli.
Dzięki. Spróbuję :-)
Odpowiedz
#30
(09-21-2016, 3:32 )Peter napisał(a):
(09-21-2016, 2:50 )kala40 napisał(a): Schowek środkowy - trzeba wcześniej wyjąć schowek na napoje i wtedy masz dojście do żarówki, chyba że się pomęczysz i wypniesz tę mlecznobiałą okrągłą zaślepkę która jest w schowku, tuż za nią jest żarówka.

Jesteś pewien, że wyjęcie schowka na napoje gwarantuje dostep do żarówki w podłokietniku?

Oczywiście, z własnego doświadczenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości