Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozrzad KB1
#41
(01-10-2019, 4:19 )Tomekkasprzak86 napisał(a): Zrobiłem rozrząd w zeszłym roku, cena 2150 z robocizna,
Właściciel jeździ odyssey'em i też serwisie go samodzielnie, płd wlkp

Ale o co chodzi ?
Odpowiedz
#42
Czy ktoś sprowadzał kompletne "kity" z USA? Jeśli tak to której firmy: DAYCO, AISIN, CONTITECH...? Różnią się one jakościowo, itd. Co ewentualnie wybrać, jakie różnice, ma ktoś jakieś doświadczenie?
Odpowiedz
#43
(11-20-2019, 0:29 )Opiotrek napisał(a): Czy ktoś sprowadzał kompletne "kity" z USA? Jeśli tak to której firmy: DAYCO, AISIN, CONTITECH...? Różnią się one jakościowo, itd. Co ewentualnie wybrać, jakie różnice, ma ktoś jakieś doświadczenie?

A jakie mogą być różnice? Ja używam uszczelnień Dayco, a paska i napinacza Gates, pompa wody Aisin. Wszystko z USA.
Odpowiedz
#44
(11-20-2019, 19:13 )Reddwarf napisał(a): A jakie mogą być różnice?

Nie wiem jakie. Dlatego pytam. Z ciekawości. By mieć wiedzę jak przyjdzie czas na wymianę. Nie było dla Ciebie różnicy co kupujesz?
Odpowiedz
#45
(11-21-2019, 6:05 )Opiotrek napisał(a):
(11-20-2019, 19:13 )Reddwarf napisał(a): A jakie mogą być różnice?

Nie wiem jakie. Dlatego pytam. Z ciekawości. By mieć wiedzę jak przyjdzie czas na wymianę. Nie było dla Ciebie różnicy co kupujesz?

Pasek był ważny i pompa wody. Dlatego wybrałem te cieszące się dobrymi opiniami. Ale tu chodzi o potencjalne awarie, a nie odczucia po wymianie.
Odpowiedz
#46
(11-21-2019, 6:55 )Reddwarf napisał(a): [quote pid='41956' dateline='1574280320']
Ja używam uszczelnień Dayco, a paska i napinacza Gates, pompa wody Aisin. Wszystko z USA.

Pasek był ważny i pompa wody. Dlatego wybrałem te cieszące się dobrymi opiniami. Ale tu chodzi o potencjalne awarie, a nie odczucia po wymianie.
[/quote]

i o to mi chodziło Uśmiech dziękuję
Odpowiedz
#47
Panowie, jak to jest z tą wymiana rozrządu? Skoro pierwszy raz wymieniałem przy 190 tys, to kolejna wymiana po ilu km?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#48
Honda pisze tak
Wymiana paska rozrządu i sprawdzenie pompy wody co 120k km albo 96 miesiecy
Odpowiedz
#49
OK, o to mi chodziło. Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości